Fototapeta - Tropické maskování

Trendy u vás doma

URČENÍ

eco-friendly
365 dnů na vrácení
Doručení zdarma od 1500 Kč

BESTSELLERY

KOLEKCE

FORMÁTŮ

Hledáte perfektní dárek?

OBLÍBENÉ STYLY

Populární

o PIXERS

Pixers je místem, kde plníme přání a dovedeme změnit okolní prostor, jako kouzelnou hůlkou. Povyprávějte svůj příběh obrazy z vaší představivosti a dovolte nám vás inspirovat. Víte, že místo, ve kterém bydlíte, je odrazem toho, kým jste? Poznejte svět, který před vámi otevírají fototapety: takový, ve kterém nic není nemožné a ve kterém se vaše fantazie stává skutečností. Pixers to není obyčejný obchod… Žijeme proto, abychom měnili! Naše nálepky a plakáty obohatí váš interiér a způsobí, že budou vašim vlastním zdrojem pozitivní energie. Díky bezpečným materiálům, které se jednoduše používají, se můžete přenést kdekoli chcete kdykoli, vás napadne. Vyberete si z nekonečného množství motivů, rozhodněte, zda potřebujete jemný detail nebo celkovou transformaci. Ztraťte se v tisících barvách a vzorech, abyste nalezli nadšení pro vyjádření toho, jak neopakovatelným člověkem jste… personalizujte svůj prostor a objevte, že i ty nejsmělejší sny jsou na dosah ruky!

  • Podporujeme život bez odpadů

    Podporujeme život bez odpadůChceme, aby se každý z vás mohl zapojit do životního stylu bez odpadů, proto našim zákazníkům nabízíme naše služby pouze na objednávku. Díky tomu neznečišťujeme životní prostředí zbytečnými předměty.

  • Podporujeme pracující mámy

    Podporujeme pracující mámyZaměřujeme se na flexibilitu nejen ve fázi výběru vzoru, ale také při jeho tvorbě. Za každým z nich je umělec nebo umělkyně, mezi nimi i mnoho pracujících maminek.

  • V Česku od roku 2013

    V Česku od roku 2013Plníme sny o malých a velkých změnách a těšíme se z důvěry českých zákazníků a zákaznic už dlouhá léta. Díky tomu nemáme v oblasti personalizace žádnou konkurenci.