Geometrický stylový vzor 50. léta Bavlněné tašky -
*Vizualizace dodavatele
od718,80 Kč
Bavlněné tašky Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © ulmerkieI

#PI194121169

  Bavlněné tašky

  Bavlněná taška by měla být s námi při každých nákupech. Je to taška pro několikanásobné použití, díky čemu můžete ji používat dlouhá léta, a tak omezit negativní vliv na životní prostředí. Pro srovnání – průměrná doba použití igelitky je cesta s nákupy domů. Vyberte vzor ze stovek tisíc děl umělců a personalizujte vzhled tašky.

  Podrobnosti:
  Rozměry:
  40 cm x 90 cm

  Pamatujte si :) Kupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete libovolným způsobem použit a podpořit umělce z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy!

  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © ulmerkieI

  Vzorek materiálu: Bavlněné tašky

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární