Žluté pozadí barevné skvrny Bavlněné tašky -
  *Vizualizace dodavatele
  718,80 Kč
  Bavlněné tašky Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

  Autor © hebloonde10

  #PI00112243

   Bavlněné tašky

   Bavlněná taška by měla být s námi při každých nákupech. Je to taška pro několikanásobné použití, díky čemu můžete ji používat dlouhá léta, a tak omezit negativní vliv na životní prostředí. Pro srovnání – průměrná doba použití igelitky je cesta s nákupy domů. Vyberte vzor ze stovek tisíc děl umělců a personalizujte vzhled tašky.

   Podrobnosti:
   Rozměry:
   40 cm x 90 cm

   Pamatujte si :) Kupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete libovolným způsobem použit a podpořit umělce z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy!

   • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

   Detaily

   Autor: © hebloonde10

   Vzorek materiálu: Bavlněné tašky

   Máte další dotazy? Kontaktujte nás

   Terms of Sales provided by
   independent artists

   To nás odlišuje

   Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

   Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

   Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

   Dodání personalizace

   Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

   Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

   Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

   Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

    

   Populární