Vinylová fototapeta Pohled na Manhattan z Rooseveltův ostrov, New York - Vinylová fototapeta
*Vizualizace dodavatele
od799 Kč
Vinylová fototapeta Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © avmedved

#FO66591533

    Vinylová fototapeta

    Váš interiér potřebuje rychlou proměnu? Není problém! Uskutečněte jakýkoli nápad na vaši stěně a vytvořte neopakovatelnou atmosféru ve svém domově. Zjistěte, jak rychle proměnit svůj byt, aby vypadal tak, jak jste o tom vždy snili.

    Fototapetu z saténového odolného a ekologického materiálu bez problému sami nalepíte. Dokonalá barevnost potěší oči a podklad z netkané textilie umožní stěnám dýchat. Vyberte si ideální vzor i rozměr fototapety a vdechněte vašemu domovu novou energii!

    Způsob čištění:  suchý hadřík

    Doporučené použití:  hladké a rovné povrchy

    Další možnosti: laminát
    Potřebujete fototapety odolné vůči vlhkosti v kuchyni nebo koupelně? Přidejte laminát a získáte dodatečnou ochranu povrchu. Navíc ji můžete čistit na vlhko.

    Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


    • Podporujeme pracující matky

      Podporujeme pracující matky

    Detaily

    Autor: © avmedved

    Vzorek materiálu: Vinylová fototapeta

    Máte další dotazy? Kontaktujte nás

    Terms of Sales provided by
    independent artists

    To nás odlišuje

    Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

    Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

    Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

    Dodání personalizace

    Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

    Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

    Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

    Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

     

    Populární