Kids • Pixers® • Žijeme pro změnu
30% sleva na všechno! Využijte slevu do 31-01-2023. | Váš kód: NOWORNEVER

  Pokoj vašeho dítěte je nejdůležitějším místem v domácnosti.
  Plní spoustu funkcí – je ložnicí, dětskou hernou, místem k učení. Vede dítě k rozvoji a objevování světa. Díky skvěle zorganizovanému prostoru bude cesta dospívání jedno obrovské dobrodružství a pokoj vyroste společně s vaším dítětem. Vyberte věkovou kategorii a odhalte inspiraci pro nový interiér.

Miminko

  Pokoj vašeho dítěte je svědkem mnoha důležitých okamžiků – první úsměv, slovo, krok. Musí být přítulný a bezpečný, aby dny byly veselé a sny klidné. Pokud zařizujete pokoj pro miminko, vsaďte na světlé barvy v teplých odstínech nebo na pastelové odstíny jemné jako obláček.

Předškolní věk

  V pokojích, ve kterých se dějí zázraky, kde pohádky a příběhy ožívají, dosáhnete ještě lepší zábavy a rozvoje kreativity díky vzorovaným dekoracím v oblíbených barvách.

Školní věk

  Škola znamená nové kamarády, ale také i povinnosti a potřeby. Starší děti mají stále víc zájmů a v jejich pokojích může chybět prostor k učení a vyjádření vlastní osobnosti.

Dospívání

  Ne příliš dětský, ale ani dospělácký styl pokoje náctiletého je prostorem pro experimenty, hledání vlastního stylu a vyjádření sebe sama. Díky různorodosti motivů a dekorací hravě splníte jakékoliv přání a vizi.