<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

MOTIVACE

    Jak dodržet novoroční předsevzetí, motivovat se k práci během ospalého zimního období, když máte chuť udělat výjimku? Nejlepší je sáhnout po plakátě nebo obraze s heslem, které vás bude motivovat každý den. Darujte sobě a svým blízkým kousek silné vůle!

VALENTÝN

    Darování dárků je výjimečný okamžik. Nadšení, překvapení a radost jsou jen některé z emocí, které jej doprovázejí. Podívejte se na naši hvězdnou nabídku a vyjádřete své pocity díky jedinečnému dárku!

Meryl Streep

“You can't strategize falling in love, can you? It's never worked. People love you the most and set you up, and it doesn't work because you can't predict these things You fall in love serially.”

UMĚNÍ

    Jedinečné obrazy, které jste až dosud mohli obdivovat pouze v muzeích, jsou dokonalý dárek nejen pro fanoušky umění. Obklopte se krásnými obrazy a obdivujte je každý den. Darujte blízkým díla skvělých umělců ve výjimečném formátu!

PŘÍRODA

    Objevte svět plný zeleně a nádherných krajin! Podarujte svým blízkým vzory inspirované přírodou. Scénické výhledy vám umožní se osvobodit od každodenního života, uklidnit smysly a povzbudit sny o výjimečném výletu. Vyberte si z různých druhů rostlin a zvířat a nádherných výhledů!

Leonardo DiCaprio

“I love being immersed in nature, going to places in the world that are pristine and untouched by man. It's almost a religious experience when you go to a place like the Amazon, and there's no civilisation for thousands of miles.”INDUSTRIALISMUS

    Ve vzorech inspirovaných průmyslovými motivy se skrývá surová krása. Je pro ty, kteří milují jednoduchost a výhled na velkoměsto. Osvětlené mrakodrapy, průmyslové motivy a stavby se navzájem doplňují, což interiéru dodá jedinečný charakter. Vyberte si z průmyslových motivů a potěšte své blízké stylovým dárkem!

Robert De Niro

“I go to Paris, I go to London, I go to Rome, and I always say, 'There's no place like New York. It's the most exciting city in the world now. That's the way it is. That's it.”

Darujte možnost plnit si sny!

Sdílejte s námi váš dárek