40% sleva na všechno! Využijte slevu do 26-02-2020. | Váš kód: SUNNY40

<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

Ztraťte hlavu kvůli jaru!

    Na jaro se všechno mění. Svět se probouzí k životu, hraje barvami a my máme více energie na nové výzvy. Je to dokonalý okamžik pro změny v domácnosti! Pokud si chcete naplno vychutnat jara, změna nemusí být obrovská - začněte s malými dekoracemi, například s plakátem, obrazem nebo nálepkou na stůl nebo komodu. Květované vzory, výrazné barvy, jako například sluncem inspirovaná hořčicová barva a obrovská dávka optimistické zelené – to je ten nejlepší recept na jarní dekoraci interiéru. Podívejte se na aktuální trendy a inspirujte se ke změně!


Rostlinné vzory<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

V barvě šperků

    Po odvážných barvách roku Pantone – Ultra Violet a Living Coral, nadešel čas na více odvážných barev v našem interiéru! Silné barvy šperků inspirovány drahými kameny vás okouzlí a překvapí svou sytostí. Dopřejte si luxus a vymalujte své zdi!<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

Kaktusy a jiné sukulenty

    Kaktusy a jiné sukulenty jsou populární nejen díky tomu, že jsou nenáročné v péči. Díky jejich různorodosti, zajímavému tvaru a barvám tvoří tyto rostliny opravdu neobvyklou dekoraci, například i na zdi. Rostlin není nikdy dost! Vyberte vzory se sukulenty a obklopte se zelení od podlahy až po strop!

<div style="text-shadow: 0 0 7px #000;"><span style="font-size: 50%;display:block"></span></div>

Opravdová barva slunce:
hořčicová žlutá

    Stýská se vám po slunci? Zvolte dekorace v módní, optimistické barvě! Hřejivá žlutá v zlatavém odstínu dokonale vystihuje barvu jarní změny: rozjasní interiér, dodá energii a rozzáří i ten nejponuřejší den. Nečekejte na léto a pozvěte slunce k sobě domů už teď!

ZMĚNA NIKDY NEBYLA TAK SNADNÁOpravdový život se odehrává v kuchyni

Podívejte se, jak to udělali ostatní