Koupelnová předložka Moderní bezešvé vzor s abstraktními barevné tvary: kruhy, ovály. ručně kreslená textura doodle. trendové kreativní pozadí onfetti pro tisk pro moderní a originální textilní balicí papír - Grafika
*Vizualizace dodavatele
od849 Kč
Koupelnová předložka Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © Elena

#FO234563614

  Koupelnová předložka

  Pohodlí a bezpečnost
  Představte si, že vystupujete z koupelí a stoupáte po měkoučké, vzorované předložce, která se hodí nejen k vašemu interiéru, ale i k vám! Je to nejlepší způsob jak komfortně a bezpečně vylézt z vany nebo ze sprchy.

  Ochrana povrchu
  Savá předložka zhotovená z mikrovlákna a upravená polyesterem ochrání podlahu ve vaší koupelně.

  Kvalita a pevnost
  Kvalitní tisk tak dokonale zobrazuje barvy, že nestačíte zírat. Vyberte si předložku do své koupelny a pociťte sílu personalizace interiéru!

  Podrobnosti:
  Rozměr: 60 cm x 40 cm
  Materiál: 100% Polyester
  Způsob čištění: viz visačku


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © Elena

  Vzorek materiálu: Koupelnová předložka

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární