Lavande Provence Francie / levandule pole v Provence, Francie
*Vizualizace dodavatele
299 Kč
Rozměr (šířka x výška):
55 x 55 CM
Nálepka na stolek Lack Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © Beboy

#FO33768538

Nálepka na Stolek Lack

Usídlila se ve vašem domově IKEA? Skvěle! Nyní ji vdechněte svébytný a neopakovatelný ráz bez větších nákladů. Vyberte si nálepky, díky kterým váš stolek Lack dostane originální šik a místnosti budou vyjadřovat váš individuální styl.

Odolný materiál s matným povrchem, který bez obtíží nalepíte samostatně, můžete mnohokrát odlepit a zase nalepit, v případě potřeby také vyčistit na vlhko. Nekonečná nabídka vzorů a dokonalá barevnost promění každý z vašich nápadů ve skutečnost, kterou změníte, kdykoli budete chtít. Vsaďte na nábytek, který nemá nikdo jiný!

Způsob čištění: vlhkým hadříkem


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © Beboy

Vzorek materiálu: Nálepka na stolek Lack

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární