Nálepka na dveře Texturou gradientní pozadí - Grafika
*Vizualizace dodavatele
od399 Kč
Nálepka na dveře Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © kirkw102

#FO111261254

Nálepka na dveře

Procházení dveřmi je našim každodenním rituálem přechodu. A o rituály je třeba pečovat. Postarejte se o to, aby se dveře staly jedinečnou dekorací vašeho domova. Máme tisíce nápadů, jak to udělat!

Nálepka z matného a odolného materiálu je ideálním řešením pro zdobení a zároveň ochranu povrchu dveří nebo zakrytí případných kazů. Nálepku můžete čistit na vlhko a použít ji mnohokrát. Jednoduše ji sami nalepíte, vyčistíte vlhkým hadříkem a změníte bez problému pokaždé, když naleznete novou inspiraci. Vyzkoušejte ji a uvidíte, že nový interiér na vás čeká za dveřmi!

Způsob čištění: vlhkým hadříkem

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © kirkw102

Vzorek materiálu: Nálepka na dveře

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 
Doporučujeme pouze provádění tisků v nejnovější ekologické technologii HP Latex Printing, která zaručuje, že tisk nebude mít zápach a bude 100% zdravotně nezávadný. Nedoporučujeme tisk objednané služby v žádné jiné technologii.
Využijte vyhledávač na hlavní stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce najdete motivy, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout, na jakém materiálu plánujete tisk. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Obdržíte označený a zvýrazněný výřez jako výsledek. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
Ano. Můžete si vybrat libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude. Můžete také využít možnost „změnit materiál“, kterou najdete pod tlačítkem „přizpůsobit a koupit“.
Samozřejmě. Kontaktujte v této věci obsluhu klienta: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

Předpokládejte, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
Každý vzor má daný maximální rozměr – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že vzor může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita.
Čas realizace objednávky je do 9 pracovních dnů a počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budete informován/a o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

Objednávka má 4 fáze:
1.umístěna (objednávku jsme přijali).
2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
3. v realizaci (objednávka čeká na expedici).
4. odeslána.
Objednávka bude odeslána v bezpečném tubusu nebo krabici kurýrní službou DPD. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
Ne. Velké povrchy dělíme na menší stejně velké části (archy). Maximální šířka jednoho archu je vždy uvedena na stránce daného vzoru. Pokud si přejete vzor rozdělit jinak, vysvětlete to v komentáři k objednávce nebo nám napište na: contact@pixers.cz.
Každý vzor má určenou maximální velikost tisku, která je uvedena v místě, kde se vepisuje šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které jsou menší než maximální rozměr – to je záruka výborné kvality obrazu. Pokud jsme maximální rozměr neuvedli, znamená to, že vzor může mít libovolný rozměr bez ztráty kvality.
Jsou to nástěnné nálepky – obdržíte je bez pozadí (nástěnné tetování). Vzor musí být na bílém pozadí, abychom ho mohli vystřihnout.
Nálepka je vyrobená z materiálu s elektrostatickými vlastnostmi, což znamená, že drží na povrchu skla bez použití lepidla. Lze ji instalovat na obou stranách skla nebo okna.
Tato fólie je navržena pro nálepky na sklo a okna. Barvy jsou poloprůsvitné a bílá barva je zcela průsvitná.
Nálepka Pixerstick může být instalována na každý plochý povrch a ostatní nálepky podle svého názvu, např. na ledničku nebo na skříň.
Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.

Populární