Nálepka na dveře Vektorové damaškové bezešvé vzorek pozadí. klasický luxusní staromódní damaškový ornament, královská viktoriánská bezproblémová textura pro tapety, textil, obal. nádherná květinová barokní šablona - Grafika
*Vizualizace dodavatele
1 199 Kč
Rozměr (šířka x výška):
80 x 200 CM
Jiný rozměr
Nálepka na dveře Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © garrykillian

#FO144391581

  Nálepka na dveře

  Procházení dveřmi je našim každodenním rituálem přechodu. A o rituály je třeba pečovat. Postarejte se o to, aby se dveře staly jedinečnou dekorací vašeho domova. Máme tisíce nápadů, jak to udělat!

  Nálepka z matného a odolného materiálu je ideálním řešením pro zdobení a zároveň ochranu povrchu dveří nebo zakrytí případných kazů. Nálepku můžete čistit na vlhko a použít ji mnohokrát. Jednoduše ji sami nalepíte, vyčistíte vlhkým hadříkem a změníte bez problému pokaždé, když naleznete novou inspiraci. Vyzkoušejte ji a uvidíte, že nový interiér na vás čeká za dveřmi!

  Způsob čištění: vlhkým hadříkem

  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © garrykillian

  Vzorek materiálu: Nálepka na dveře

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární