Nálepka na notebook Tropický bezešvé vzor s pomeranči. ovoce opakované pozadí. vektorový jasný tisk pro látky nebo tapety. - Grafika
*Vizualizace dodavatele
od399 Kč
Nálepka na notebook Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © angelinachirkova

#FO233180442

  Nálepka na notebook

  Myslíte si, že notebook, který používáme každý den, si nezaslouží osobitou ozdobu? Oblíbená barva, zábavný motiv, pestrý vzor – sice je to jen detail, ale potěší! Vyberte si drobnou dekoraci, která promění váš notebook v neopakovatelný předmět.

  Díky nálepce z matného materiálu, kterou změníte kdykoli vás napadne, můžete ozdobit vybavení bytu podle vlastního vkusu. Nálepka, kterou přizpůsobíte velikosti, zakryje stopy po častém používání a vdechne nový život i poničeným exemplářům. Dnes tak, zítra zase jinak – nyní můžete měnit váš notebook každý den!

  Způsob čištění: suchý hadřík.


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © angelinachirkova

  Vzorek materiálu: Nálepka na notebook

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární