Nálepka na obkládačky Mozaika - nálepky na dlaždice - Mozaika
*Vizualizace dodavatele
979 Kč
Sada nálepek
15 x 15 CM - 24 kusů
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © pixers

#PI100000003926

Nálepka na obkládačky

Dokonalá kvalita
Dokonalá reprodukce barev, ostrost vzoru, tenký potah s dobrým krytím a saténovým povrchem - to vše dodá nálepkám realistický vzhled obkládaček.

Jednoduchá aplikace
Nálepky tvoří jednotlivé, samolepicí čtverce, což umožňuje jejich precizní přizpůsobení povrchu. Můžete je snadno nalepit i odstranit.

Bohaté možnosti
Obkládačky můžete uspořádat podle vašeho vkusu a představ. Vytvoříte tak jedinečnou mozaiku. Díky nim obnovíte staré obkládačky nebo oživíte bílý interiér barevným akcentem. Hodí se všude, dokonce i do kuchyně a koupelny. Jsou odolné vůči špíně, k vyčištění stačí mokrý hadřík.

Podrobnosti:
Sada obsahuje 24 kusů nálepek. Rozměry jedné obkládačky jsou 15x15cm.
Nálepky jsou určeny k nalepení na hladké, čisté a odmaštěné povrchy.


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © pixers

Vzorek materiálu: Nálepka na obkládačky

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární