Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersOvěření věku

Webové stránky, které navštěvujete, mohou obsahovat erotický obsah.

Abyste mohli na stránky vstoupit, musí vám být minimálně 18 let.

-40%
Nálepka na stěny Vector ručně kreslenou létající sovu. Černá a bílá zentangle umění - Zvířata
  od49900832 Kč-40%
  Nálepka na stěny Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Doprava zdarma

  Nálepka na stěnu

  Přejete si, aby váš interiér získal nový charakter? Využijte rychlý a jednoduchý způsob jak na to! Zajímavý tvar, správně zvolená barevnost, neotřelý motiv – vyberte nálepku, která osvěží každou místnost. V dětském pokoji si vaše ratolest užije už její lepení. Ručně vyráběná speciálně na vaši stěnu bude dokonalým prvkem individuálního prostoru.

  Pevný matný materiál je odolný vůči vlhkosti, krčení a trhání, takže ho jednoduše nalepíte na stěnu každé místnosti. Využijte nálepku vystřiženou po obrysu a vytvořte díky ní stěnu, jakou nemá nikdo jiný!

  Materiál Standard: Dáváte přednost ekonomickým řešením a můžete se obejít bez možnosti nálepku opakovaně používat? Matný materiál Standard je určen právě vám! Nálepka vystřižená po obrysu dodá vaší stěně originální vzhled!

  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © natality

  Vzorek materiálu: Nálepka na stěny

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 2000 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární