Nálepka na stůl a pracovní stůl Okrasných, tradičních, jednoduchý bezešvé vzor s květinami - Rostliny a květiny
*Vizualizace dodavatele
399 Kč
Rozměr (šířka x výška):
50 x 50 CM
Jiný rozměr
Nálepka na stůl a pracovní stůl Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © 247920724

#FO118070141

  Nálepka na Stůl a Pracovní Stůl

  Přišel čas na totální změnu kuchyně! Konečně se lednice může stát prvkem dekorace, který originálním způsobem doplní vybavení vašeho království chutí. Nálepky na stůl a pracovní stůl vám umožní ji modifikovat a každý den vařit s novou inspirací. Přizpůsobte lednici svému stylu a vaše kuchyně bude místem, kde se snoubí všechny chutě domácí atmosféry!

  Pevný, matný materiál je odolný vůči vlhkosti a skvrnám. Je ideální na stoly do pohostinných domácností ale oživí i nudnou kancelářskou práci. Můžete ho jednoduše sami nalepit a čistit vlhkým hadříkem. Pozvěte ke stolu osvěžující barvy a vdechněte starému pracovnímu stolu nový život.

  Způsob čištění: vlhkým hadříkem

  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © 247920724

  Vzorek materiálu: Nálepka na stůl a pracovní stůl

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární