Nálepka Pixerstick Abstraktní akrylová malba na plátně - Grafika
*Vizualizace dodavatele
799 Kč
Rozměr (šířka x výška):
50 x 25 CM
Jiný rozměr
Nálepka Pixerstick Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © cceliaphoto

#FO201734955

  Pixerstick

  Přáli byste si bydlet na jiném místě? Opatrně s každým přáním, protože se vám může splnit! Nálepky Pixerstick vám umožní změnit každý povrch vašeho domova. Tímto jednoduchým způsobem ho můžete zařídit tak, jak se vám líbí.

  Odolný, matný materiál na více použití využijete na každý plochý povrch, který čeká na metamorfózu. Je odolný vůči vlhkosti a znečištění, a proto se bude ideálně hodit i do náročných interiérů. Popusťte uzdu fantazii a objevte radost ze změn!

  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © cceliaphoto

  Vzorek materiálu: Nálepka Pixerstick

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární