Nálepka Vector abstraktní látkové trojúhelníky ve vodorovné poloze bezešvé vzor Pixerstick

Autor © 1werV

#PI54052554

Pixerstick

Přáli byste si bydlet na jiném místě? Opatrně s každým přáním, protože se vám může splnit! Nálepky Pixerstick vám umožní změnit každý povrch vašeho domova. Tímto jednoduchým způsobem ho můžete zařídit tak, jak se vám líbí.

Materiál Phenomenal: Odolný, matný materiál na více použití využijete na každý plochý povrch, který čeká na metamorfózu. Je odolný vůči vlhkosti a znečištění, a proto se bude ideálně hodit i do náročných interiérů. Popusťte uzdu fantazii a objevte radost ze změn!

Materiál Standard: Plánujete změnu v interiéru s vysokými požadavky? Odolný, matný, samolepicí materiál Standard je určen právě vám! Nedělejte si starosti s nečistotami, můžete je vyčistit vlhkým hadříkem. Bez obtíží ho nalepíte samostatně – odlepte ho, a znovu nalepte – vše podle vašich potřeb. Kombinujte oblíbené vzory a barvy a proměňte svůj interiér!

Pokyny pro montáž

Detaily nákupu

Autor: © 1werV

Materiál: Pixerstick na Vše

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Rules of Services provided by
Green Capital Ltd

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Vybrat si můžete buď naši bezplatnou Standardní dodávku s doručením během několika dní, a nebo Expresní, se kterou vám zásilka přijde ještě rychleji.

Doručení a vrácení

Cena doručení

  • Standardní - do 6 pracovních dní 335,00 Kč
  • Expresní - do 5 pracovních dní 425,00 Kč

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

Tisk je v plném proudu
Pixers Hackathon 2.0
Pixersujte své podnikání

Doporučuji. Byla jsem spokojena se zbožím i včasnou dodávkou.

Přidáno

Přečíst všechny recenze
Tiskneme v technologii HP Latex Printing, která je zcela ekologická a zdraví nezávadná.
Využijte vyhledávač na naší stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce jsme pro vás také připravili vybrané výrobky, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout pro jiný výrobek se stejným vzorem. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Právě tuto označenou a zvýrazněnou část fotografie vytiskneme. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
Ano. Každý vzor můžeme vytisknout jako libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude.
Samozřejmě. Kontaktujte v této věci naše konzultanty: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

Předpokládáme, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
Každý vzor má daný maximální rozměr tisku – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že tisk může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita obrazu.
Fototapety doporučujeme k lepení na stěny. Výjimkou je Fototapeta Pixerstick – může být instalována na každý plochý povrch.

Obrazy a plakáty můžete pověsit podle možnosti jejich montáže.

Nálepky jsou určeny na různé povrchy – Nálepka Pixerstick může být instalována na každý plochý povrch a ostatní – podle svých názvů např. na ledničku nebo skříň.
Čas realizace závisí pouze na druhu vybraného doručenía počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budeme vám posílat informace o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

Objednávka má 4 fáze:
1.umístěna (objednávku jsme přijali).
2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
3. ve výrobě (objednávka čeká na tisk).
4. odeslána.
Objednávku odesíláme v bezpečné tubě nebo krabici kurýrní službou DHL. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
Ne. Velké povrchy dělíme na menší stejně velké části (archy), abychom zjednodušili lepení. Maximální šířka jednoho archu je vždy uvedena na stránce daného vzoru.

Pokud si přejete vzor rozdělit jinak, vysvětlete to v komentáři k objednávce nebo nám napište na: contact@pixers.cz.
Každý vzor má určenou maximální velikost tisku, která je uvedena v místě, kde se vepisuje šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které jsou menší než maximální rozměr – to je záruka výborné kvality obrazu. Pokud jsme maximální rozměr neuvedli, znamená to, že tisk může mít libovolný rozměr bez ztráty kvality obrazu.
Jsou to nástěnné nálepky – obdržíte je bez pozadí (nástěnné tetování). Vzor musí být na bílém pozadí, abychom ho mohli vystřihnout.
Tato možnost označuje, že se lepidlo nachází na potištěné straně nálepky, takže je to ideální řešení pro podlepování skla/plexiskla. Možnost frontstick je dostupná pro Nálepky na okna s sklo (v tomto případě je lepidlo na nepotištěné straně, ale obraz je tištěn v zrcadlovém odrazu, takže pokud výrobek lepíme na vnější stranu skla, získáme nálepku s efektem frontstick, když se díváme přes sklo.
Nálepky na okna a skla jsou tištěny na poloprůsvitné fólii.
Barvy jsou poloprůsvitné a bílá barva je tištěna jako zcela průsvitná.
Nálepka Pixerstick může být instalována na každý plochý povrch a ostatní nálepky podle svého názvu, např. na ledničku nebo na skříň.
Pokud v popisu fotografie není informace o tom, že fotografie může sloužit pouze pro nekomerční účely, pak můžete výrobek využít i na veřejných místech.

Doporučení: na místa jako restaurace, posilovna atd. jsme vybrali vhodné vzory – najdete je v hlavním menu, v záložce Pro firmy.
Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.