Obrazy a plakáty

Obrazy do jídelny jsou skvělým dekoračním řešením, které je schopné bleskově proměnit prostor těžký k zařízení. Bohatství grafik, ze kterých můžete vytvořit obraz do jídelny, vám dává hodně možností.

Z čeho jsou vyrobeny obrazy do jídelny?

Obrazy do jídelny jsou nejčastěji vyrobeny na plátně. Jsou to výjimečně trvanlivé dekorace, které jsou tištěny v digitální technologii na odolném materiálu. Vysoká kvalita materiálu zaručuje to, že samotný výtisk bude vypadat velmi dobře. Věrnost zobrazení vybraného motivu, kvalita barev, trvanlivost a odolnost vůči působení slunečních paprsků – to jenom některé ze základních východ digitálního tisku na plátně. Technologie umožňuje zachovat nejen moderní grafická zobrazení, ale i tvořit reprodukce nejdůležitějších maleb. Obrazy tištěné na plátně překvapí spousta vašich hostů, a jejich cena ve srovnání s ručně malovanými díly je opravdu konkurenční.

Který vzor obrazu do jídelny vybrat?

Při vybírání obrazu do jídelny (nebo jídelny spolu s obývacím pokojem) je dobře se řídit přede vším charakterem celé místnosti. Musíte zajistit, aby spojení všech prvků udělalo dojem sladěné dekoraci. Pamatujte také, že dekorace v jídelně by měla podporovat klidnou atmosféru jídla. V takovém případě je dobře využit:

  • různé pohledy z dovolenkových destinací;
  • zobrazení flóry a fauny;
  • rostlinné, orientální a tropické motivy;
  • abstraktní vzory v tlumených, teplých barvách.

Vsaďte na teplé barvy, klidné grafiky, které povzbudí k relaxaci s celou rodinou. Vyhněte se kontroverzním motivům, které mohou budit neochotu hostů nebo členu domácnosti.

Jak přizpůsobit rozměr obrazu jídelně?

Díky bohaté personalizační službě bez problému přizpůsobíte velikost obrazu reálným dekoračním potřebám. Pokud je jídelna opravdu velká, nevybírejte malý obraz, který na zdi úplně zmizí. Rozhodněte se pro dekorace o velkých rozměrech, které budou dobře vypadat na zdi. V případě menších jídelen dejte pozor na příliš velký rozměr, protože může „ohromit“ prostor, a takového výsledku je dobře se vyhnout přede vším v prostorech jako je jídelna.

Jeden obraz, nebo celá kompozice?

Když vybíráte obraz do velké jídelny, můžete přemýšlet o vytvoření větší kompozice skládající se z několika dekorací. Jestli nechcete zavěsit jeden velký obraz, vyberte několik menších. Pamatujte ale, že měly by se se sebou nějak spojovat, jinak celek bude vypadat dost náhodně. Můžete si také úkol usnadnit a vybrat složené obrazy, jako jsou např. diptychy, triptychy, tetraptychy, nebo pentaptychy. Jejich pomocí zajímavě zařídíte zeď a neriskujete, že spojíte prvky, které se nebudou k sobě hodit.

... více