Obrazy na plátně premium Úzkost. -
*Vizualizace dodavatele
1 149 Kč
Rozměr (šířka x výška):
40 x 60 CM
Jiný rozměr
Obrazy na plátně premium Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © Jakub Bogucki

#PI20000000001

Obraz na plátně premium

Občas není potřeba hodně, abyste udělali svět trošku magičtějším. Díky souboru moderních a elegantních vzorů, už dnes vaše interiéry mohou získat jedinečný charakter. Stačí, že vyberete speciálně pro Vás personalizovaný obraz premium, abyste vytvořili prostor plný pozitivních vzpomínek a emocí.

Díky použití moderního způsobu tisku pomocí latexové technologie obraz premium poskytuje dlouhodobou kvalitu. Bavlněné plátno o husté vazbě a gramáži 296 g nepraská na okrajích dřevěného vnitřního rámu, díky čemu se perfektně hodí k reprodukcím malířských děl. Materiál umožňuje zobrazení živých a přirozených barev a saténová úprava vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme ❤

  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © Jakub Bogucki

Vzorek materiálu: Obrazy na plátně premium

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární