Obraz na Plexiskle Lodě na jezerním jezeře (pragser wildsee) v dolomitských horách, sudtirol, itálie - Krajiny
*Vizualizace dodavatele
od699 Kč
Obraz na Plexiskle Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © ValentinValkov

#FO180538805

Obraz na plexiskle

Neustále nás fascinuje hra barev a mnohorozměrnost obrazu. Nechte se i vy okouzlit! Seznamte se s originálním efektem tisku na plexiskle a objevte nové možnosti v dekoraci vašich interiérů.

Dokonalé, výrazné barvy a neopakovatelný efekt barevné hloubky jsou nenahraditelnými výhodami akrylového skla. Kvalitní materiál o tloušťce 5 mm je odolný vůči poškrábání a skvrnám. Pověste obraz kdekoli si přejete a mějte radost z dekorace výjimečné kvality v každém interiéru!

Další možnosti: Montážní sada
Přidejte montážní sada, díky kterému můžete obraz pověsit na stěnu. Elegantní hliníková držadla jsou ideální možností jak obraz instalovat u vás doma.


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © ValentinValkov

Vzorek materiálu: Obraz na Plexiskle

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární