Obraz na Plexiskle Pobřeží floridy - Krajiny
*Vizualizace dodavatele
od699 Kč
Obraz na Plexiskle Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © Mike

#FO212149295

  Obraz na plexiskle

  Neustále nás fascinuje hra barev a mnohorozměrnost obrazu. Nechte se i vy okouzlit! Seznamte se s originálním efektem tisku na plexiskle a objevte nové možnosti v dekoraci vašich interiérů.

  Dokonalé, výrazné barvy a neopakovatelný efekt barevné hloubky jsou nenahraditelnými výhodami akrylového skla. Kvalitní materiál o tloušťce 5 mm je odolný vůči poškrábání a skvrnám. Pověste obraz kdekoli si přejete a mějte radost z dekorace výjimečné kvality v každém interiéru!

  Další možnosti: Montážní sada
  Přidejte montážní sada, díky kterému můžete obraz pověsit na stěnu. Elegantní hliníková držadla jsou ideální možností jak obraz instalovat u vás doma.


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © Mike

  Vzorek materiálu: Obraz na Plexiskle

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární