Omyvatelná fototapeta Bezešvé červené husté asijské vzor vektor - Grafika
*Vizualizace dodavatele
4 396 Kč
Rozměr (šířka x výška):
200 x 220 CM
Jiný rozměr
Omyvatelná fototapeta Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © picksell

#FO92325770

  Omyvatelná fototapeta

  Jak rychle si přejete změnit svůj interiér? Za malý okamžik? Přesně tolik času bude trvat efektní metamorfóza vašeho domova. Povolte uzdu fantazii a uvidíte, jak se bydlí v místě, které jste vytvořili s vášní!

  Vyberte si fototapetu, kterou jednoduše samostatně nalepíte a očistíte od nečistot, které se mohou objevit v chodbě, kuchyni nebo dětském pokoji. Pevný saténový materiál je odolný vůči vlhkosti a umožní vám proměnit i ten nejnáročnější prostor. Přirozené barvy vnesou do vašich místností novou sílu a podklad z netkané textilie umožní stěnám dýchat. Vyberte si ideální vzor a rozměr fototapety a bydlete podle svých představ!

  Způsob čištění: vlhkým hadříkem

  Doporučené použití:  hladké a rovné stěny, zejména v místnostech se zvýšenou vlhkostí (kuchyně, koupelna) a častým dotýkáním stěn (dětský pokoj, chodba)

  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © picksell

  Vzorek materiálu: Omyvatelná fototapeta

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární