Omyvatelná fototapeta Bezešvé vzor s moderní květinové a abstraktní prvky v čerstvých pastelových barvách. - Koníčky a volný čas
*Vizualizace dodavatele
od999 Kč
Omyvatelná fototapeta Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © bosotochka

#FO253373740

Omyvatelná fototapeta

Jak rychle si přejete změnit svůj interiér? Za malý okamžik? Přesně tolik času bude trvat efektní metamorfóza vašeho domova. Povolte uzdu fantazii a uvidíte, jak se bydlí v místě, které jste vytvořili s vášní!

Vyberte si fototapetu, kterou jednoduše samostatně nalepíte a očistíte od nečistot, které se mohou objevit v chodbě, kuchyni nebo dětském pokoji. Pevný saténový materiál je odolný vůči vlhkosti a umožní vám proměnit i ten nejnáročnější prostor. Přirozené barvy vnesou do vašich místností novou sílu a podklad z netkané textilie umožní stěnám dýchat. Vyberte si ideální vzor a rozměr fototapety a bydlete podle svých představ!

Způsob čištění: vlhkým hadříkem

Doporučené použití:  hladké a rovné stěny, zejména v místnostech se zvýšenou vlhkostí (kuchyně, koupelna) a častým dotýkáním stěn (dětský pokoj, chodba)

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © bosotochka

Vzorek materiálu: Omyvatelná fototapeta

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární