Plakáty Do pokoje hráče

Plakáty do pokoje hráče jsou skvělým doplňkem k ostatním dekoračním prvkům v místnosti. Většinou uživatele nejraději vybírají plakáty, které navazují na jejich oblíbené hry nebo žánry. Výběr je ale mnohem větší.

Jak trvanlivý bude plakát?

Plakáty vyrobeny v nejnovější technologii tisku zaručují nejen výjimečnou kvalitu samotné grafiky, perfektní zobrazení barev a kontrastů, ale i vysokou odolnost. Jsou tištěny na hustém papíře o gramáži 240 g/m, co zaručuje jejich trvanlivost a díky tomu plakáty perfektně přilehají ke zdi a také ke rámům nebo bezrámovým držákům. Je nutno podotknout, že jemně lesklý materiál odráží světlo, díky tomu barvy se jeví jako sytější a víc vibrující, co v případě grafik odkazujících na gaming je dodatečnou výhodou.

Který druh grafiky vybrat do pokoje hráče?

Plakáty, které se objeví v pokoji hráče mohou být rozmanité. K výběru máte mj.:

  • vzory odkazující přímo na gaming – grafiky, které zobrazují herní konzole, tlačítka, postavy hráčů, část z nich obsahuje hesla jako např. „Game over” nebo „Level up”, hodně využívá i ikonografiky spojené s hrami;
  • plakáty spojené s konkrétními videohrami – můžete najít postapokalyptické nebo futuristické zobrazení (obsahují prvky z tak populárních současných her jako např. „Cyberpunk 2077“), hodně grafik odkazují na fantasy videohry i méně populární arkádové nebo závodní videohry;
  • grafiky zobrazující krajiny spojené s konkrétními herními žánry – nechybí jak industriální nebo postapokalyptická představení, tak i neutrální, např. se série Super Mario.

Jak vybrat perfektní rozměr plakátu?

Nyní už nejste nucení vybrat konkrétní velikost, můžete ji přizpůsobit sami. Díky personalizační službě to vy rozhodujete, jak velká má být grafika. Můžete objednat plakát perfektně přizpůsobený vaším dekoračním nápadům a rozměrům interiéru.

Plakát – v rámu nebo ne?

Je jenom na vás, zda vyberete plakát v rámu nebo bez něj. Všechno závisí hlavně na přijaté dekorační strategii. Jak první, tak i druhý návrh je velmi zajímavý. Pokud se rozhodněte pro plakát v rámu, čeká na vás spousta druhů rámů k výběru. Při zadávání objednávky můžete vybírat z:

  • hustších dřevěných rámů (bílých, hnědých nebo černých);
  • tenčích hliníkových rámů (stříbrných nebo černých).

Obzvlášť populární je mezi hráči druhý druh rámů, který se perfektně hodí jako rám u moderních grafik odkazujících na industriální klima nebo přímo na samotný gaming. Existují i takové plakáty do pokoje hráče, které budou dobře vypadat i v hustších rámech. V konečné volbě vám vždy může pomoct naše vizualizace konečné verzí vámi objednaného návrhu.

... více

VÍTE, ŽE…

To je pro opravdové hráče. Jste jedním z nich? Ukažte vaši vášeň pomocí fantastických gamingových plakátů! Máme to, co právě hledáte. Zarámujte je nebo je zavěste na zdi samotně. Pokoj je váš. Jste na řadě. Vyjádřete váš způsob hrání pomocí jednoho, dvou nebo víc plakátů. Nemusíte hrát podle pravidel. Porušte je. Vyzdobte vaše tajemné chlapské doupě, ložnice Temného rytíře, či gamingové doupě pomocí plakátů z jakékoliv hry, kterou milujete. V naší široké nabídce grafik do pokoje hráče máme něco pro fanoušky každé hry – je jedno, zda máte rádi sportovní simulátory, retro či strategické hry, střílečky nebo RPG. Líbí se vám League of Legends, World of Warcraft, Mass Effect, Uncharted, Fallout nebo Angry Birds? Zařídíme to pro vás. Návrhy plakátových grafik do pokoje hráče od Pixers zahrnují obalové umění, koncepční umění, postavy z našich oblíbených franšíz a více. Plakáty do pokoje hráče od Pixers perfektně doplní každou nástěnnou dekoraci. Kupte si jeden pro vás a druhý pro kamaráda a přeneste hru na výší úroveň.

-40%
-40%
-40%