Plakát Pop Art Design - Jiné objekty
od316 Kč
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma

Autor © Gstudio Group

#FO62470262

  Plakát

  Vzpomínáte na plakáty s filmovými nebo hudebními hvězdami a hrdiny z komiksů? Měli jsme je všichni… Nyní se můžete vrátit k plakátům ve zcela jiném provedení. Vytvořte na stěně vlastní kolekci podle moderních trendů a znovu objevte magii, která se skrývá v této klasické nástěnné dekoraci.

  Odolný plakátový papír s vysokou gramáží 200 g/m2 je zárukou tisku vysoké kvality, jehož jemný lesk jemně podtrhne barvy. Vyberte si plakát pro sebe a zjistěte, jak nápaditá může být tato jednoduchá forma.

  Detaily nákupu

  Autor: © Gstudio Group

  Materiál: Plakát

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Services provided by
  Green Capital Ltd

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Vybrat si můžete buď naši bezplatnou Standardní dodávku s doručením během několika dní, a nebo Expresní, se kterou vám zásilka přijde ještě rychleji.

  Doručení

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   
  Doporučujeme pouze provádění tisků v nejnovější ekologické technologii HP Latex Printing, která zaručuje, že tisk nebude mít zápach a bude 100% zdravotně nezávadný. Nedoporučujeme tisk objednané služby v žádné jiné technologii.
  Využijte vyhledávač na hlavní stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce najdete motivy, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
  Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout, na jakém materiálu plánujete tisk. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Právě tuto označenou a zvýrazněnou část fotografie vytiskneme. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
  Ano. Každý vzor můžeme vytisknout jako libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude.
  Samozřejmě. Kontaktujte v této věci obsluhu klienta: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

  Předpokládejte, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

  Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
  Každý vzor má daný maximální rozměr tisku – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že tisk může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita obrazu.
  Čas realizace závisí pouze na druhu vybraného doručenía počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budete informován/a o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

  Objednávka má 4 fáze:
  1.umístěna (objednávku jsme přijali).
  2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
  3. v realizaci (objednávka čeká na tisk).
  4. odeslána.
  Objednávka bude odeslána v bezpečné tubě nebo krabici kurýrní službou DHL. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
  Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
  Obrazy a plakáty nabízíme v několika desítkách oblíbených rozměrech na výběr.
  Výrobky se liší gramáží materiálu a rozlišením obrazu. Kvalita plakátu je na dobré úrovni, zase plakát HD lze využít i pro ty nejnáročnější práce, které si prohlížíme zblízka, kde velice záleží na vysoké kvalitě.
  Samozřejmě. Pro vybrané výrobky nabízíme mj. vnější rámy, pasparty a elegantní závěsné systémy.
  Plátno je nataženo na vnitřním rámu – krosně. Boční strany obrazu jsou rovněž potištěny zrcadlovým odrazem hlavního obrazu. Obraz lze ihned pověsit pomocí závěsného systému, který je součástí tisku.
  Pokud v popisu fotografie není informace o tom, že fotografie může sloužit pouze pro nekomerční účely, pak můžete výrobek využít i na veřejných místech.

  Doporučení: na místa jako restaurace, posilovna atd. jsme vybrali vhodné vzory – najdete je v hlavním menu, v záložce Pro firmy.
  Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.