Průsvitný okenní závěs Vektorové bezešvé vzor s větvemi a listy. ruční kreslení. dekorativní vzor pro design - Rostliny a květiny
*Vizualizace dodavatele
1 799 Kč
Rozměr (šířka x výška):
140 x 250 CM
Jiný rozměr
Průsvitný okenní závěs Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © Elonalaff

#FO164473798

Průsvitný okenní závěs

Interiér plný barev
Jemné závěsy propouští do vašeho bytu světlo zářící barvy vámi vybraného vzorů. Splývající kaskáda barevných vzorů promění každý interiér v místo plné stylu.

Bohatství vzorů
Hledáte-li závěsy do ložnice, obývacího nebo dětského pokoje - mezi miliony dostupných vzorů určitě najděte něco pro vás.

Kvalita a pevnost
Průsvitný, pevný materiál zajistí, aby vaše okna byla otevřená světu fantazie a díky kvalitnímu tisku a dokonale zobrazeným barvám se do závěsů zamilujete na první pohled.

Jednoduché uchycení
Závěsy mají speciální tunýlek na 4" závěsnou tyč. Zavěste vzorované závěsy ve svém interiéru a obdivujte úžasné výhledy ve vašich oknech!

Podrobnosti:
Rozměr panelu: 140 cm x 250 cm
Materiál: 100% Polyester
Způsob čištění: viz visačku


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © Elonalaff

Vzorek materiálu: Průsvitný okenní závěs

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární