Rámovaný obraz Bezešvé tyrkysová široká maročtí pattern vector -
*Vizualizace dodavatele
579 Kč
Rozměr (šířka x výška):
24 x 30 CM
Jiný rozměr
Rámovaný obraz Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © picksell

#FO92897915

Rámovaný obraz

Kolekce obrázků na stěnu může vyprávět nejeden příběh. Tato dekorace je nápadem jak doplnit vybavení ve stylu klasické elegance ale i funkčního modernismu. Existuje vůbec jednodušší způsob na dekoraci než obraz v rámu? Nejjednodušší nápady mohou mít překvapivý efekt. Vyberte si svůj obraz a přesvědčte se sami.

Jedinečné a výrazné barvy na odolném materiálu – to je jen první část úspěchu. Vyberte si také rám a paspartu, díky kterým nejlépe zviditelníte vybraný vzor a vlastní kompozici!

Další možnosti: pasparta
Váš obraz vyžaduje výjimečnou instalaci, která jemně podtrhne jeho charakter? Vyberte si paspartu, tedy rámeček z tvrdého papíru pro vytvoření pozadí.


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © picksell

Vzorek materiálu: Rámovaný obraz

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární