Rámovaný Obraz Bridge do džungle, Národní park Khao Yai, Thajsko

Rámovaný obraz

Kolekce obrázků na stěnu může vyprávět nejeden příběh. Tato dekorace je nápadem jak doplnit vybavení ve stylu klasické elegance ale i funkčního modernismu. Existuje vůbec jednodušší způsob na dekoraci než obraz v rámu? Nejjednodušší nápady mohou mít překvapivý efekt. Vyberte si svůj obraz a přesvědčte se sami.

Jedinečné a výrazné barvy na odolném materiálu – to je jen první část úspěchu. Vyberte si také rám a paspartu, díky kterým nejlépe zviditelníte vybraný vzor a vlastní kompozici!


Další možnosti: pasparta
Váš obraz vyžaduje výjimečnou instalaci, která jemně podtrhne jeho charakter? Vyberte si paspartu, tedy rámeček z tvrdého papíru pro vytvoření pozadí v odpovídající barevnosti.

Detaily nákupu

Autor: © lkunl

Materiál: Rámovaný Obraz

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Rules of Services provided by
Green Capital Ltd

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Vybrat si můžete buď naši bezplatnou Standardní dodávku s doručením během několika dní, a nebo Expresní, se kterou vám zásilka přijde ještě rychleji.

Doručení a vrácení

Cena doručení

  • Standardní - do 6 pracovních dní 335,00 Kč
  • Expresní - do 5 pracovních dní 425,00 Kč

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

Tisk je v plném proudu
Pixers Hackathon 2.0
Pixersujte své podnikání

Doporučuji. Byla jsem spokojena se zbožím i včasnou dodávkou.

Přidáno

Přečíst všechny recenze
Tiskneme v technologii HP Latex Printing, která je zcela ekologická a zdraví nezávadná.
Využijte vyhledávač na naší stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce jsme pro vás také připravili vybrané výrobky, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout pro jiný výrobek se stejným vzorem. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Právě tuto označenou a zvýrazněnou část fotografie vytiskneme. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
Ano. Každý vzor můžeme vytisknout jako libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude.
Samozřejmě. Kontaktujte v této věci naše konzultanty: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

Předpokládáme, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
Každý vzor má daný maximální rozměr tisku – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že tisk může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita obrazu.
Fototapety doporučujeme k lepení na stěny. Výjimkou je Fototapeta Pixerstick – může být instalována na každý plochý povrch.

Obrazy a plakáty můžete pověsit podle možnosti jejich montáže.

Nálepky jsou určeny na různé povrchy – Nálepka Pixerstick může být instalována na každý plochý povrch a ostatní – podle svých názvů např. na ledničku nebo skříň.
Čas realizace závisí pouze na druhu vybraného doručenía počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budeme vám posílat informace o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

Objednávka má 4 fáze:
1.umístěna (objednávku jsme přijali).
2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
3. ve výrobě (objednávka čeká na tisk).
4. odeslána.
Objednávku odesíláme v bezpečné tubě nebo krabici kurýrní službou DHL. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
Obrazy a plakáty nabízíme v několika desítkách oblíbených rozměrech na výběr.
Výrobky se liší gramáží materiálu a rozlišením obrazu. Kvalita plakátu je na dobré úrovni, zase plakát HD lze využít i pro ty nejnáročnější práce, které si prohlížíme zblízka, kde velice záleží na vysoké kvalitě.
Samozřejmě. Pro vybrané výrobky nabízíme mj. vnější rámy, pasparty a elegantní závěsné systémy.
Plátno je nataženo na vnitřním rámu – krosně. Boční strany obrazu jsou rovněž potištěny zrcadlovým odrazem hlavního obrazu. Obraz lze ihned pověsit pomocí závěsného systému, který je součástí tisku.
Pokud v popisu fotografie není informace o tom, že fotografie může sloužit pouze pro nekomerční účely, pak můžete výrobek využít i na veřejných místech.

Doporučení: na místa jako restaurace, posilovna atd. jsme vybrali vhodné vzory – najdete je v hlavním menu, v záložce Pro firmy.
Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.