Rámovaný obraz Opakované trojúhelníky pozadí. jednoduché abstraktní tapety s geometrickými postavami. bezproblémový vzorek povrchu - Grafika
*Vizualizace dodavatele
910 Kč
Rozměr (šířka x výška):
40 x 60 CM
Jiný rozměr
Rámovaný obraz Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © funkyplayer

#FO168179343

  Rámovaný obraz

  Kolekce obrázků na stěnu může vyprávět nejeden příběh. Tato dekorace je nápadem jak doplnit vybavení ve stylu klasické elegance ale i funkčního modernismu. Existuje vůbec jednodušší způsob na dekoraci než obraz v rámu? Nejjednodušší nápady mohou mít překvapivý efekt. Vyberte si svůj obraz a přesvědčte se sami.

  Jedinečné a výrazné barvy na odolném materiálu – to je jen první část úspěchu. Vyberte si také rám a paspartu, díky kterým nejlépe zviditelníte vybraný vzor a vlastní kompozici!

  Další možnosti: pasparta
  Váš obraz vyžaduje výjimečnou instalaci, která jemně podtrhne jeho charakter? Vyberte si paspartu, tedy rámeček z tvrdého papíru pro vytvoření pozadí.


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © funkyplayer

  Vzorek materiálu: Rámovaný obraz

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární