Relaxační polštář Bezešvé vzor. Portugalština, marocká, španělská dlaždice. - Grafika
*Vizualizace dodavatele
od1 299 Kč
Relaxační polštář Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © lilalove

#FO98646451

Relaxační polštář

Relaxace a pohodlný spánek
Velký, podlouhlý polštář je něco, co chybí ve vaší ložnici! Díky svému tvaru a velikosti se hodí jako dekorační podhlavník, a též jako pohodlný polštář, který je doporučen zejména pro osoby spící na boku.

Personalizovaná sada
Nyní můžete jej přizpůsobit vašemu interiéru! Přidejte k tomu povlak na přikrývku a vytvořte vámi personalizované povlečení!

Spolehlivé provedení
Polštář je vyroben z měkké, příjemné na omak látky - akorát pro ložnici nebo dětský pokoj. Díky vysoké kvalitě tisku barvy jsou živé a pevné, polštář perfektně doplní výzdobu každého interiéru. Udělejte váš byt pohodlnější a vsaďte na horu polštářů!
Vzor se nachází na obou stranách polštáře.

Podrobnosti:
Rozměr: 120 cm x 40 cm
Materiál:
Povrch: 100% Plyšový polyester
Výplň: 100% Polyester
Způsob čištění: viz visačku


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © lilalove

Vzorek materiálu: Relaxační polštář

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární