Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersOvěření věku

Webové stránky, které navštěvujete, mohou obsahovat erotický obsah.

Abyste mohli na stránky vstoupit, musí vám být minimálně 18 let.

-40%
Divoká zvířata Sada nálepek - SADY NÁLEPEK
  od34900582 Kč-40%
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Doprava zdarma

  Autor © Anna Łukaszewska

  #PI1000016
   Sada nálepek

   Sady nálepek

   Detaily tvoří celek
   Sady nálepek jsou moderní řešení, díky kterému se každý objekt stane součástí dokonale sladěného interiéru. Sady obsahují vybrané, tematicky podobné vzory, které dohromady zabezpečí úžasný efekt.

   Trvalý materiál
   Nálepky na stěnu jsou vyrobeny z trvalého, nekrčivého a samolepicího materiálu. Každý z prvků je vyříznutý po obrysu (s bílým okrajem až do 5 mm), díky kterému jsou nálepky univerzální a snadno se přizpůsobí vašemu prostoru.

   Neuvěřitelně jednoduchá instalace
   Instalace dekorací se může stát kreativní hrou, do které se můžou zapojit i ti nejmladší. Stačí nálepku odlepit z podkladového papíru a nalepit ji na hladký a čistý povrch. Celé kouzlo stylizace spočívá v tom, že to dokáže každý… teď je to jednoduché!

   Pro každého
   Mezi navrženými sadami vzorů jistě najdete něco pro sebe: kolekce obsahuje jak odvážnější, tak i jemnější grafiku. Nechte se inspirovat pečlivě vybranými motivy a obnovte vzhled vašeho domova během několika minut.

   Podrobnosti:
   Materiál: samolepící, matná fólie, každá z nálepek v sadě vyříznutá na obrysu s bílým (neprůhledným) okrajem do 5 mm.


   Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


   • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

   Detaily

   Autor: © Anna Łukaszewska

   Vzorek materiálu: Sada nálepek

   Máte další dotazy? Kontaktujte nás

   To nás odlišuje

   Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

   Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

   Nakupte za min. 2000 Kč a získáte dopravu zdarma!

   Dodání personalizace

   Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

   Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

   Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

   Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

    

   Populární