tyrkysové listí Sada nálepek - SADY NÁLEPEK
*Vizualizace dodavatele
od442,80 Kč
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © Marta Jastrzębska

#PI1000093
  Sada nálepek

  Sady nálepek

  Detaily tvoří celek
  Sady nálepek jsou moderní řešení, díky kterému se každý objekt stane součástí dokonale sladěného interiéru. Sady obsahují vybrané, tematicky podobné vzory, které dohromady zabezpečí úžasný efekt.

  Trvalý materiál
  Nálepky na stěnu jsou vyrobeny z trvalého, nekrčivého a samolepicího materiálu. Každý z prvků je vyříznutý po obrysu (s bílým okrajem až do 5 mm), díky kterému jsou nálepky univerzální a snadno se přizpůsobí vašemu prostoru.

  Neuvěřitelně jednoduchá instalace
  Instalace dekorací se může stát kreativní hrou, do které se můžou zapojit i ti nejmladší. Stačí nálepku odlepit z podkladového papíru a nalepit ji na hladký a čistý povrch. Celé kouzlo stylizace spočívá v tom, že to dokáže každý… teď je to jednoduché!

  Pro každého
  Mezi navrženými sadami vzorů jistě najdete něco pro sebe: kolekce obsahuje jak odvážnější, tak i jemnější grafiku. Nechte se inspirovat pečlivě vybranými motivy a obnovte vzhled vašeho domova během několika minut.

  Podrobnosti:
  Materiál: samolepící, matná fólie, každá z nálepek v sadě vyříznutá na obrysu s bílým (neprůhledným) okrajem do 5 mm.


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © Marta Jastrzębska

  Vzorek materiálu: Sada nálepek

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární