Samolepicí fototapeta Slunce prosvítá korun stromů - Stromy
*Vizualizace dodavatele
od1 499 Kč
Samolepicí fototapeta Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © Smileus

#FO49368465

Pixerstick

Přáli byste si mít sílu pohnout stěnami a přenášet hory? Pomůžeme vám přenést hory do vašeho domu a vytvořit stěnu, která pohne s každým, kdo ji uvidí! A to vše bez náročné přestavby! Zapojte svou fantazii a dovolte nám realizovat vaše nejsmělejší nápady na dekoraci interiéru.

Matný samolepící materiál Samolepicí Fototapety Pixerstick, který je odolný vůči protržení a krčení, vám umožní jednoduše měnit každý povrch ve vašem domově a bydlet v prostoru vašich snů. Můžete ho bez problémů nalepit samostatně, a poté mnohokrát přenášet na jiná místa, kdykoli se vám zachce – přesvědčíte se, jak je to snadné. Začněte od prvních změn a ode dneška bydlete, jak chcete!

Způsob čištění:  suchým hadříkem.

Doporučené použití:  ploché povrchy.

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © Smileus

Vzorek materiálu: Samolepicí fototapeta

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 
Doporučujeme pouze provádění tisků v nejnovější ekologické technologii HP Latex Printing, která zaručuje, že tisk nebude mít zápach a bude 100% zdravotně nezávadný. Nedoporučujeme tisk objednané služby v žádné jiné technologii.
Využijte vyhledávač na hlavní stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce najdete motivy, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout, na jakém materiálu plánujete tisk. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Obdržíte označený a zvýrazněný výřez jako výsledek. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
Ano. Můžete si vybrat libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude. Můžete také využít možnost „změnit materiál“, kterou najdete pod tlačítkem „přizpůsobit a koupit“.
Samozřejmě. Kontaktujte v této věci obsluhu klienta: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

Předpokládejte, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
Každý vzor má daný maximální rozměr – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že vzor může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita.
Čas realizace objednávky je do 9 pracovních dnů a počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budete informován/a o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

Objednávka má 4 fáze:
1.umístěna (objednávku jsme přijali).
2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
3. v realizaci (objednávka čeká na expedici).
4. odeslána.
Objednávka bude odeslána v bezpečném tubusu nebo krabici kurýrní službou DPD. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
Ne. Velké povrchy dělíme na menší stejně velké části (archy). Pokud si je přejete rozdělit jinak, vysvětlete to v komentáři k objednávce nebo nám napište: kontakt@pixers.cz.
Každý vzor má určenou maximální velikost tisku, která je uvedena v místě, kde se vepisuje šířka a výška vašeho tisku. Uveďte rozměry, které jsou menší než maximální rozměr – to je záruka obrazu výborné kvality. Pokud jsme maximální rozměr neuvedli, znamená to, že obrázek může mít libovolný rozměr bez ztráty kvality.
Nejodolnější je omyvatelná fototapeta. Její povrch je pokryt laminátem odolným vůči vlhkosti a nečistotě. Lze ji čistit vlhkým hadříkem.
Všechny materiály na fototapety z naší nabídky jsou matné.
Fototapety jsou určeny k lepení na stěny. Musí to být plochy s rovným, hladkým a odmaštěným povrchem. Stěnu se syrovou omítkou je vhodné nejdříve opatřit základovým nátěrem. Výjimkou je fototapeta Pixerstick, která je samolepicí a lze ji instalovat na každý plochý povrch.
Při tiscích větších rozměrů je vhodné objednat větší fototapetu o 2 cm na každé straně. Stěny nejsou vždy ideálně rovné a měření může být nepřesné – zejména u větších povrchů. Je lépe mít více materiálu, který lze případně odříznout, než kdyby měl chybět.
Pokud v popisu fotografie není informace o tom, že fotografie může sloužit pouze pro nekomerční účely, pak ji můžete využít i na veřejných místech.

Doporučení: do míst jako restaurace, posilovna atd. jsme vybrali vhodné vzory – najdete je v hlavním menu, v záložce Pro firmy.
Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.

Populární