Samolepicí fototapeta Vektorové damaškové bezešvé vzorek pozadí. klasický luxusní staromódní damaškový ornament, královská viktoriánská bezproblémová textura pro tapety, textil, obal. nádherná květinová barokní šablona - Grafika
*Vizualizace dodavatele
11 243 Kč
Rozměr (šířka x výška):
300 x 250 CM
Jiný rozměr
Samolepicí fototapeta Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © garrykillian

#FO176209321

Pixerstick

Přáli byste si mít sílu pohnout stěnami a přenášet hory? Pomůžeme vám přenést hory do vašeho domu a vytvořit stěnu, která pohne s každým, kdo ji uvidí! A to vše bez náročné přestavby! Zapojte svou fantazii a dovolte nám realizovat vaše nejsmělejší nápady na dekoraci interiéru.

Matný samolepící materiál Samolepicí Fototapety Pixerstick, který je odolný vůči protržení a krčení, vám umožní jednoduše měnit každý povrch ve vašem domově a bydlet v prostoru vašich snů. Můžete ho bez problémů nalepit samostatně, a poté mnohokrát přenášet na jiná místa, kdykoli se vám zachce – přesvědčíte se, jak je to snadné. Začněte od prvních změn a ode dneška bydlete, jak chcete!

Způsob čištění:  suchým hadříkem.

Doporučené použití:  ploché povrchy.

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © garrykillian

Vzorek materiálu: Samolepicí fototapeta

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární