Bezešvé Damašek pozadí
*Vizualizace dodavatele
od1 499 Kč
Změňte hustoty vzoru:
Samolepicí tapeta na míru Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © Neyro

#FO98938433

Pixerstick

Přestože se mění hlavní motiv, móda na patterny, tedy opakující se vzory, stále kvete! Tapety Vám umožní využít jejich možnosti a vytvořit tak interiér podle nejnovějších trendů, který bude zároveň odpovídat vašemu vkusu. Vyberte si vzor, rozměr, velikost a oblékněte své stěny do výjimečného potisku!

Matný samolepící materiál tapety Pixerstick je odolný vůči protržení a krčení. Můžete ho bez problémů nalepit samostatně, a poté mnohokrát přenášet na jiná místa, dokud nebudou vypadat perfektně! Můžete si zapomenout na lepidlo, fólii a štětec – nebudete už je potřebovat. Rozlučte se s nepoužitelnými zbytky materiálu nebo příliš krátkou rolí. Přesvědčte se, jak je to snadné a bavte se svou vlastní vizí interiérů!

Způsob čištění:  suchý hadřík

Doporučené použití:  hladké a rovné povrchy

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © Neyro

Vzorek materiálu: Samolepicí tapeta na míru

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární

Zobrazit více