Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersOvěření věku

Webové stránky, které navštěvujete, mohou obsahovat erotický obsah.

Abyste mohli na stránky vstoupit, musí vám být minimálně 18 let.

-50%
Akvarel bezešvé vzor kvetoucí Twigs Tapeta v rolích - Rostliny a květiny
  1666003 332 Kč-50%/ role
  Role:
  0,5 x 10 m
  Změňte hustoty vzoru:
  Vyberte počet rolí:
  Tapeta v rolích Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Doprava zdarma

  Autor © Marina Grau

  #FO110168913

   TAPETA V ROLI

   Nejvyšší kvalita
   Tapety v roli na podkladu z rouna s dokonale hladkým povrchem, jsou ideální způsob, jak ozdobit váš interiér. Standardní rozměr role (0,5 m x 10 m), polomatný materiál a neomezený počet vzorů je perfektní kombinace pro jedinečnou stylizaci libovolné místnosti.

   Množství barev
   Neuvěřitelná hloubka barev může z tapety udělat originální dílo. Inovativní technologie, která věrně reprodukuje intenzitu barev, činí motivy co nejrealističtější.

   Skvěle se přizpůsobí
   Tapety na rouně jsou díky pevnému povrchu odolné vůči krčení a roztažení tak, aby po vysušení nebyly mezi vrstvami vidět žádné nevzhledné mezery.

   Neomezené možnosti stylizace
   Díky možnosti množení vzorů, můžete libovolně určit hustotu motivů tak, aby celkově dokonale doplňovaly váš prostor a zároveň udělaly z každé místnosti moderní interiér.

   Intuitivní instalace
   Aplikace dekorace je možná s použitím montážního lepidla. Aplikujte ho na čistou, hladkou a suchou stěnu. Pak odřízněte příslušné listy z role v potřebné délce a postupně od horní části přikládejte k sobě okraje. Takto aplikovaná tapeta nejen dodá interiéru moderní, jedinečný charakter, ale navíc dokonale překryje malé nedokonalosti povrchu.

   Podrobnosti:
   Materiál: polomatná tapeta na podkladu z rouna
   Rozměry role: 0,50 m x 10 m


   Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


   • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

   Detaily

   Autor: © Marina Grau

   Vzorek materiálu: Tapeta v rolích

   Máte další dotazy? Kontaktujte nás

   To nás odlišuje

   Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

   Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

   Nakupte za min. 2000 Kč a získáte dopravu zdarma!

   Dodání personalizace

   Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

   Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

   Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

   Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

    

   Populární