Akvarel kmenové peří bezešvé vzor s abstraktními mramoru a grunge tvarů Tapeta v rolích - Grafika
*Vizualizace dodavatele
1 499 Kč/ role
Role:
0,5 x 10 m
Změňte hustoty vzoru:
Vyberte počet rolí:
Tapeta v rolích Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © tanycya

#FO142063148

TAPETA V ROLI

Nejvyšší kvalita
Tapety v roli na podkladu z rouna s dokonale hladkým povrchem, jsou ideální způsob, jak ozdobit váš interiér. Standardní rozměr role (0,5 m x 10 m), polomatný materiál a neomezený počet vzorů je perfektní kombinace pro jedinečnou stylizaci libovolné místnosti.

Množství barev
Neuvěřitelná hloubka barev může z tapety udělat originální dílo. Inovativní technologie, která věrně reprodukuje intenzitu barev, činí motivy co nejrealističtější.

Skvěle se přizpůsobí
Tapety na rouně jsou díky pevnému povrchu odolné vůči krčení a roztažení tak, aby po vysušení nebyly mezi vrstvami vidět žádné nevzhledné mezery.

Neomezené možnosti stylizace
Díky možnosti množení vzorů, můžete libovolně určit hustotu motivů tak, aby celkově dokonale doplňovaly váš prostor a zároveň udělaly z každé místnosti moderní interiér.

Intuitivní instalace
Aplikace dekorace je možná s použitím montážního lepidla, které je součástí objednávky. Aplikujte ho na čistou, hladkou a suchou stěnu. Pak odřízněte příslušné listy z role v potřebné délce a postupně od horní části přikládejte k sobě okraje. Takto aplikovaná tapeta nejen dodá interiéru moderní, jedinečný charakter, ale navíc dokonale překryje malé nedokonalosti povrchu.

Podrobnosti:
Materiál: polomatná tapeta na podkladu z rouna
Rozměry role: 0,50 m x 10 m


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © tanycya

Vzorek materiálu: Tapeta v rolích

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 
Doporučujeme pouze provádění tisků v nejnovější ekologické technologii HP Latex Printing, která zaručuje, že tisk nebude mít zápach a bude 100% zdravotně nezávadný. Nedoporučujeme tisk objednané služby v žádné jiné technologii.
Využijte vyhledávač na hlavní stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce najdete motivy, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout, na jakém materiálu plánujete tisk. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Obdržíte označený a zvýrazněný výřez jako výsledek. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
Ano. Můžete si vybrat libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude. Můžete také využít možnost „změnit materiál“, kterou najdete pod tlačítkem „přizpůsobit a koupit“.
Samozřejmě. Kontaktujte v této věci obsluhu klienta: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

Předpokládejte, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
Každý vzor má daný maximální rozměr – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že vzor může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita.
Čas realizace objednávky je do 9 pracovních dnů a počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budete informován/a o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

Objednávka má 4 fáze:
1.umístěna (objednávku jsme přijali).
2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
3. v realizaci (objednávka čeká na expedici).
4. odeslána.
Objednávka bude odeslána v bezpečném tubusu nebo krabici kurýrní službou DPD. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
Ne. V případě tapety na míru jsou velké rozměry rozděleny na menší, stejné části (listy). Pokud chcete, aby byly rozděleny jiným způsobem, uveďte to v komentáři k objednávce nebo nám napište: kontakt@pixers.cz.
Každý vzor má zadanou maximální velikost uvedenou na kartě vzoru. Podejte rozměry, které jsou v rozmezí maximálních rozměrů - to je záruka dobré kvality obrazu. Pokud jste neuvedli maximální velikost, znamená to, že vaše objednávka může mít jakékoli rozměry bez ztráty kvality obrazu. Výjimkou jsou tapety v roli - standardní délka a šířka role je 0,50 x 10 m.
Díky této možnosti vytvořené speciálně pro tapety budete moci přizpůsobit velikost jednotlivých motivů na vybraném vzoru.
Nejodolnější je omyvatelná tapeta. Její povrch je pokryt laminátem odolným vůči vlhkosti a nečistotě. Lze ji čistit vlhkým hadříkem.
Všechny materiály na tapety z naší nabídky jsou matné.
Tapety jsou určeny k lepení na stěny. Musí to být plochy s rovným, hladkým a odmaštěným povrchem. Stěnu se syrovou omítkou je vhodné nejdříve opatřit základovým nátěrem. Výjimkou je tapeta pixerstick, která je samolepicí a lze ji instalovat na každý plochý povrch.
Při tiscích větších rozměrů je vhodné objednat větší fototapetu o 2 cm na každé straně. Stěny nejsou vždy ideálně rovné a měření může být nepřesné – zejména u větších povrchů. Je lépe mít více materiálu, který lze případně odříznout, než kdyby měl chybět.
Pokud v popisu fotografie není informace o tom, že fotografie může sloužit pouze pro nekomerční účely, pak ji můžete využít i na veřejných místech.

Doporučení: do míst jako restaurace, posilovna atd. jsme vybrali vhodné vzory – najdete je v hlavním menu, v záložce Pro firmy.
Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.

Populární

Zobrazit více