Fototapety, naklejki, obrazy i plakaty – PixersOvěření věku

Webové stránky, které navštěvujete, mohou obsahovat erotický obsah.

Abyste mohli na stránky vstoupit, musí vám být minimálně 18 let.

-40%
Akvarel vzor cibule vektor Tapeta v rolích - Jídlo
  1999003 332 Kč-40%/ role
  Role:
  0,5 x 10 m
  Změňte hustoty vzoru:
  Vyberte počet rolí:
  Tapeta v rolích Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Doprava zdarma

  TAPETA V ROLI

  Nejvyšší kvalita
  Tapety v roli na podkladu z rouna s dokonale hladkým povrchem, jsou ideální způsob, jak ozdobit váš interiér. Standardní rozměr role (0,5 m x 10 m), polomatný materiál a neomezený počet vzorů je perfektní kombinace pro jedinečnou stylizaci libovolné místnosti.

  Množství barev
  Neuvěřitelná hloubka barev může z tapety udělat originální dílo. Inovativní technologie, která věrně reprodukuje intenzitu barev, činí motivy co nejrealističtější.

  Skvěle se přizpůsobí
  Tapety na rouně jsou díky pevnému povrchu odolné vůči krčení a roztažení tak, aby po vysušení nebyly mezi vrstvami vidět žádné nevzhledné mezery.

  Neomezené možnosti stylizace
  Díky možnosti množení vzorů, můžete libovolně určit hustotu motivů tak, aby celkově dokonale doplňovaly váš prostor a zároveň udělaly z každé místnosti moderní interiér.

  Intuitivní instalace
  Aplikace dekorace je možná s použitím montážního lepidla. Aplikujte ho na čistou, hladkou a suchou stěnu. Pak odřízněte příslušné listy z role v potřebné délce a postupně od horní části přikládejte k sobě okraje. Takto aplikovaná tapeta nejen dodá interiéru moderní, jedinečný charakter, ale navíc dokonale překryje malé nedokonalosti povrchu.

  Podrobnosti:
  Materiál: polomatná tapeta na podkladu z rouna
  Rozměry role: 0,50 m x 10 m


  Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © zenina

  Vzorek materiálu: Tapeta v rolích

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 2000 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární