Vinylová tapeta na míru Detail zemědělské techniky 11 - Zemědělství
*Vizualizace dodavatele
od799 Kč
Změňte hustoty vzoru:
Vinylová tapeta na míru Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © florin1961

#FO68561136

    Vinylová tapeta

    Přestože se mění hlavní motiv, móda na patterny, tedy opakující se vzory, stále kvete! Tapety Vám umožní využít jejich možnosti a vytvořit tak interiér podle nejnovějších trendů, který bude zároveň odpovídat vašemu vkusu. Vyberte si vzor, rozměr, velikost a oblékněte své stěny do výjimečného potisku!

    Tapetu z matného odolného a ekologického materiálu bez problému sami nalepíte. Dokonalá barevnost potěší oči a podklad z netkané textilie umožní stěnám dýchat. Vyberte si ideální vzor i rozměr tapety a vdechněte vašemu domovu novou energii!

    Způsob čištění:  suchý hadřík

    Doporučené použití:  hladké a rovné povrchy

    Další možnosti: laminát
    Potřebujete tapety odolné vůči vlhkosti v kuchyni nebo koupelně? Přidejte laminát a získáte dodatečnou ochranu povrchu. Navíc ji můžete čistit na vlhko.

    Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


    • Podporujeme pracující matky

      Podporujeme pracující matky

    Detaily

    Autor: © florin1961

    Vzorek materiálu: Vinylová tapeta na míru

    Máte další dotazy? Kontaktujte nás

    Terms of Sales provided by
    independent artists

    To nás odlišuje

    Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

    Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

    Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

    Dodání personalizace

    Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

    Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

    Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

    Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

     

    Populární