Vinylová Tapeta Západ slunce na pláži - Prázdniny
od649 Kč
Změňte hustoty vzoru:
Vinylová Tapeta Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma

Autor © Mirma

#FO48265092

  Vinylová tapeta

  Přestože se mění hlavní motiv, móda na patterny, tedy opakující se vzory, stále kvete! Tapety Vám umožní využít jejich možnosti a vytvořit tak interiér podle nejnovějších trendů, který bude zároveň odpovídat vašemu vkusu. Vyberte si vzor, rozměr, velikost a oblékněte své stěny do výjimečného potisku!

  Tapetu z matného odolného a ekologického materiálu bez problému sami nalepíte. Dokonalá barevnost potěší oči a podklad z netkané textilie umožní stěnám dýchat. Vyberte si ideální vzor i rozměr tapety a vdechněte vašemu domovu novou energii!

  Způsob čištění:  suchý hadřík

  Doporučené použití:  hladké a rovné povrchy

  Maximální šířka jednoho archu:  100 cm. V případě, že je rozměr větší, bude se tisk skládat z několika stejně širokých dílů.

  Doporučené lepidlo:  Metylan Direct

  Další možnosti: laminát
  Potřebujete tapety odolné vůči vlhkosti v kuchyni nebo koupelně? Přidejte laminát a získáte dodatečnou ochranu povrchu. Navíc ji můžete čistit na vlhko.

  Pokyny pro montáž

  Detaily nákupu

  Autor: © Mirma

  Materiál: Vinylová Tapeta

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Services provided by
  Green Capital Ltd

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Vybrat si můžete buď naši bezplatnou Standardní dodávku s doručením během několika dní, a nebo Expresní, se kterou vám zásilka přijde ještě rychleji.

  Doručení

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   
  Doporučujeme pouze provádění tisků v nejnovější ekologické technologii HP Latex Printing, která zaručuje, že tisk nebude mít zápach a bude 100% zdravotně nezávadný. Nedoporučujeme tisk objednané služby v žádné jiné technologii.
  Využijte vyhledávač na hlavní stránce – vepište klíčové slovo např. New York a prohlédněte si výsledky vyhledávání. V nabídce najdete motivy, které můžete filtrovat podle tématu, místa určení nebo stylu.
  Vybraný výrobek můžete přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Na stránce výrobku můžete určit rozměry tisku, výřez a také přidat dodatečný barevný efekt. Můžete se také rozhodnout, na jakém materiálu plánujete tisk. Po uvedení rozměrů tisku se na fotografii objeví obdélník ohraničený přerušovanou čárou. Jedná se o výřez, tedy promítnutí vámi určených rozměrů na fotografii. Právě tuto označenou a zvýrazněnou část fotografie vytiskneme. Můžete přesunovat oříznutí a sami ho umístit. Automaticky se uloží po vložení výrobku do nákupního košíku.
  Ano. Každý vzor můžeme vytisknout jako libovolný výrobek z naší nabídky. Jiné výrobky se stejným vzorem najdete v sekci Jeden vzor všude.
  Samozřejmě. Kontaktujte v této věci obsluhu klienta: contact@pixers.cz. Soubor by měl být uložen ve formátu: jpg, .tiff. Pracujeme také se soubory ve formátu vektorové grafiky: .pdf, .ai, .cdr, .eps.

  Předpokládejte, že minimálně 1500 pixelů (px) odpovídá 100 cm tisku, tedy ze souboru 1500x1500 px můžete obdržet tisk o rozměru 100x100 cm. Ze souboru 3000x3000px obdržíte tisk o rozměru 200x200 cm atd. Ideálně by měl mít soubor 300 dpi.

  Nakonec náš grafik zkontroluje, zda je obrázek vhodný k tisku.
  Každý vzor má daný maximální rozměr tisku – tato informace se nachází v polích šířka a výška. Uveďte vlastní rozměry, které se vejdou do maximálních rozměrů – to zaručí, že kvalita obrazu bude na vhodné úrovni. Jestli jsme neuvedli maximální rozměr, znamená to, že tisk může mít libovolný rozměr, aniž by se snížila kvalita obrazu.
  Čas realizace závisí pouze na druhu vybraného doručenía počítáme ho od následujícího pracovního dne po zaúčtování platby za objednávku. Budete informován/a o tom, v jaké fázi se vaše objednávka nachází na e-mailovou adresu, kterou uvedete ve formuláři objednávky.

  Objednávka má 4 fáze:
  1.umístěna (objednávku jsme přijali).
  2. zaplacena (zaúčtovali jste platbu).
  3. v realizaci (objednávka čeká na tisk).
  4. odeslána.
  Objednávka bude odeslána v bezpečné tubě nebo krabici kurýrní službou DHL. V den, kdy budeme zásilku odesílat, od nás obdržíte e-mail s číslem pro sledování zásilky.
  Bohužel neposkytujeme tuto možnost. Objednávky realizujeme po jejich uhrazení. Když provádíte objednávku, máte několik možností platby.
  Ne. Velké povrchy dělíme na menší stejně velké části (archy). Pokud si přejete tisk rozdělit jinak, vysvětlete to v komentáři k objednávce nebo nám napište: kontakt@pixers.cz.
  Každý vzor má určenou maximální velikost tisku, která je uvedena v místě, kde se vepisuje šířka a výška vašeho tisku. Uveďte rozměry, které jsou menší než maximální rozměr – to je záruka obrazu výborné kvality. Pokud jsme maximální rozměr neuvedli, znamená to, že tisk může mít libovolný rozměr bez ztráty kvality obrazu.
  Díky této možnosti vytvořené speciálně pro tapety budete moci přizpůsobit velikost jednotlivých motivů na vybraném vzoru.
  Nejodolnější je omyvatelná tapeta. Její povrch je pokryt laminátem odolným vůči vlhkosti a nečistotě. Lze ji čistit vlhkým hadříkem.
  Všechny materiály na tapety z naší nabídky jsou matné.
  Tapety jsou určeny k lepení na stěny. Musí to být plochy s rovným, hladkým a odmaštěným povrchem. Stěnu se syrovou omítkou je vhodné nejdříve opatřit základovým nátěrem. Výjimkou je tapeta pixerstick, která je samolepicí a lze ji instalovat na každý plochý povrch.
  Pro lepení vinylové tapety a omyvatelné tapety doporučujeme lepidlo Metylan Direct od firmy Henkel. Tapeta pixerstick je samolepicí.
  Při tiscích větších rozměrů je vhodné objednat větší fototapetu o 2 cm na každé straně. Stěny nejsou vždy ideálně rovné a měření může být nepřesné – zejména u větších povrchů. Je lépe mít více materiálu, který lze případně odříznout, než kdyby měl chybět.
  Prohlédněte si instrukce pro instalaci fototapet.
  Pokud v popisu fotografie není informace o tom, že fotografie může sloužit pouze pro nekomerční účely, pak ji můžete využít i na veřejných místech. .

  Doporučení: do míst jako restaurace, posilovna atd. jsme vybrali vhodné vzory – najdete je v hlavním menu, v záložce Pro firmy.
  Slevu získáte, pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Pixers.