Triptych Abstrakt skandinávský složení v černé, bílé a pastelově růžová. - Grafika
*Vizualizace dodavatele
2 299 Kč
Rozměr (šířka x výška):
180 x 60 CM
Jiný rozměr
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © ksenia_lokko

#FO107972507

Složené obrazy - Triptych

Jeden obraz řekne více než tisíc slov. Složený obraz ještě zesiluje hloubku vyjádření. Tato kompozice vám pomůže proměnit interiér a získat tak neopakovatelný účinek.

Hloubka barev a faktura obrazu na plátně ideálně předají uměleckou vizi. Vysoce kvalitní plátno je nataženo na vnitřním dřevěném rámu, má potištěné boční okraje, takže je připraveno k okamžitému pověšení bez dodatečných rámů. Vše je jen ve vašich rukou!

Triptych se skládá ze třech částí. Triptych se skládá ze třech částí. Ale podle standardů vytváření triptychů není tisk na následujících částech obrazu přímo navazující na předchozí část.


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © ksenia_lokko

Vzorek materiálu: Triptych

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární