Letní kolekce • Pixers® • Žijeme pro změnu
30% sleva na všechno! Využijte slevu do 08-02-2023. | Váš kód: HELLOFEBRUARY

    Léto se nám spojuje s dobrodružstvím, zábavou a sluncem. Váš interiér určitě se také nemůže ho dočkat. Proto jsem připravili pro vás letní inspirace, které vám pomohou odpočinout tak, jak jste si zasloužili. Letní výzdoba jsou to přede vším vhodné doplňky a barevný bytový textil. Ať vaše ložnice pocítí sluneční paprsky a zahradní inspirace okouzlí svou lehkostí! Nečekejte, připravte si nový interiér na léto

Denní snění

    Bavte se, tvořte a měňte! Bezstarostnou a vtipnou výzdobu ložnice vytvoříte pomocí lehkých a barevných vzorů jako přímo ze snů. Ložnice ve skandinávském nebo boho stylu? Možná ložnice v podkroví? Často stačí najít vhodný vzor povlečení, přizpůsobit polštáře nebo okenní závěsy, aby se všechno změnilo k nepoznání. Zkuste naše inspirace, které vám umožní snadno proměnit interiér vašeho bytů.

Módně & ekologicky

    Bavlněné tašky jsou letním trendem, který se udržuje už dlouho. Jsou trvanlivé a praktické jako nákupní tašky. Můžete je používat jako plážové tašky, protože po složení neberou hodně místa. Vezměte naši tašku se sebou kdekoliv a podtrhněte váš styl unikátním vzorem vytvořeným pro vás. Proto jsme jistí, že bavlněné tašky s potiskem nikdy nevyjdou s mody:)

Odpočinková zóna

    Každý člověk preferují jiný druh odpočinku. Někteří se relaxují ve společnosti jiných lidi, někteří obnovují se sily o samotě. Proto univerzální plážové lehátko můžete použít také jako zahradní lehátko. Vy vybíráte, co potřebujete. Pokud máte zahradu nebo terasu, výzdobu můžete doplnit polštáři a dalším bytovým textilem. Díky naším letním inspiracím budete myslet, že v létě je lehátko nejlepším přítelem člověka.