Ložní prádlo a polštáře • Pixers® • Žijeme pro změnu
30% sleva na všechno! Využijte slevu do 09-12-2022. | Váš kód: 30FRTGWQQZAK

LOŽNÍ PRÁDLO DO TVÉ LOŽNICE

Bytový textil do ložnice není jen praktický. Je to nejlepší dekorace interiéru, který by měl být útulný a pomáhat se relaxovat. Vhodný výběr ložního prádla zaručí nejen krásný prostor, ale i vhodnou úroveň odpočinku. Polštáře, deka a jiné textilní doplňky jsou další prvky, které zdůrazní výsledek a obklopí vás oblíbenými vzory. Máte je zde na dosah ruky.

LOŽNICE, KTERÁ INSPIRUJE

Přikrývky, deky a polštáře jsou podstatou ložnice. Umožňují zpomalit myšlenky a užívat si hebkost látky. Pomozte fantazii uletět. Obklopte se inspirativními vzory vytvořenými umělci. Každý vzor to samostatný příběh. Vaše ložnice jenom čeká na vhodné vyprávění :)

ROSTLINY V LOŽNICI

Příroda je nejlepší návrhářka. Proto nic nebrání, abyste oživili ložnici rostlinami. A nejde jen o živé rostliny, ale také o rostlinné motivy na bytovém textilu. Polštáře v listy, ložní prádlo v barevné popínavé rostliny nebo deky v polní květy. Vyberte si to, co v vás vyvolává nejpříjemnější pocity. Ať se vaše ložnice stane oázou klidu.

SLOŽNICE V SOULADU S VAŠÍ POVAHOU

Žijete aktivně, cestujete, realizujete své cíle nebo odpočíváte. Je jedno, co děláte, důležité je, aby prvky interiéru obrazovaly vaši povahu. Vytvořte prostor, který odpovídá vaším požadavkům a splňuje vaše sny. Ložní prádlo 3D, rostlinné, zvířecí nebo geometrické motivy – na pixers.cz najděte personalizace v rozměrech 140x200 cm a 200x200 cm.