Kontakt

V našem obchodu můžete zakoupit návrhy fototapet, obrazů, plakátů a nálepek. Obchod spravuje GREEN CAPITAL LTD se sídlem na Svatém Vincenci a Grenadinách.
  • Vyberte si z hlavního menu výrobek, který vás zajímá nebo vepište do vyhledávače „klíčová slova“ pro vyhledání vysněného vzoru, který se bude hodit k vytištění ve formě fototapety, obrazu, plakátu nebo nálepky.
  • Klikněte na vybranou fotografii a otevře se stránka výrobku.
  • Vyberte rozměr a efekt, který chcete získat na tisku.
  • Klikněte Koupit nyní a vyplňte formulář objednávky.
Způsoby platby s detailním popisem najdete zde.
Bohužel platba na dobírku není možná, protože každou službu poskytujeme podle individuální objednávky.
Čas realizace objednávky a ceny doručení naleznete zde.
Pokud jste obdržel/a poškozený balík, řiďte se pokyny, které naleznete zde.
Samozřejmě. Všechny informace na toto téma naleznete zde.
Samozřejmě, stačí kontaktovat jednoho z našich konzultantů: contact@pixers.cz. Pamatujte, že v tomto případě se může čas realizace objednávky prodloužit o 14 dnů.
Samozřejmě, na stránce naleznete možnost výběru oříznutí a také změny barvy fotografie. Pokud chcete zavést více změn, důkladně je popište v komentáři k objednávce. Po jeho obdržení vás naši grafici budou kontaktovat a domluví se s vámi na detailech změn. Cena této služby se domlouvá individuálně.
Osobní údaje, které nám zákazník poskytne, jsou chráněny způsobem, který neumožňuje přístup k těmto údajům třetím osobám.
Pokud máte otázky týkající se Vaší objednávky a nenalezl/a jste na ně odpovědi nebo byste chtěl/a poradit od našeho konzultanta, podívejte se zde.
O každé fázi realizace vaší objednávky vás budeme informovat průběžně e-mailem. K tomu slouží oznámení o fázích objednávky:

  • Umístěna - objednávka byla správně zadána;
  • Zaplacena - platba na účtu pixers.cz byla zaúčtována;
  • Ve výrobě - objednávka je v GREEN CAPITAL LTD, kde prochází procesem tisku;
  • Odeslána - vaše zásilka byla předána kurýrovi. S informací o odeslání obdržíte také e-mail s číslem zásilky, abyste mohl/a sledovat její pohyb až do doručení.
Barvy fotografií na stránce pixers.cz se mohou mírně lišit od skutečných barev, které obdržíte po provedení tisku. Tyto rozdíly mohou být způsobeny individuálním nastavením vašeho monitoru.
Vždy můžete využít rady našich kvalifikovaných konzultantů, kteří mají mnoho zkušeností. Kontaktujte je zde.
Co nejrychleji nás kontaktujte contact@pixers.cz. Budeme se snažit co nejrychleji doplnit nebo vyměnit službu podle Vaší objednávky.
Tiskneme v nejnovější, ekologické technologii HP Latex Printing. Barviva, která používáme, jsou bez zápachu a 100% zdravotně nezávadná. Nedoporučujeme tisk objednané služby v jiné technologii.
Pokud během přípravy služby k tisku, zjistíme, že se fotografie deformuje, protože byly narušeny její proporce vlivem rozměru tisku, který jste vybral/a, bude vás kontaktovat náš grafik a poradíte se, zda je vhodnější mírně změnit velikost tisku nebo oříznout fotografii tak, aby byly proporce zachovány. Návrh na oříznutí obdržíte ke schválení e-mailem, nikdy o něm nerozhodujeme sami.
Samozřejmě, stačí, že se přihlásíte k odběru našeho newsletteru.

Kdo se ptá, nebloudí! Nenašel/a jste odpověď na svou otázku? Napište nám zprávu

Adresy regionálních kanceláří

590 Kingston Road
London, SW20 8DN
United Kingdom
340 S LEMON AVE #5821
WALNUT, CA 91789
United States
PIXERSize.com 350 Chemin du Pré neuf
38350 LA MURE (D'ISERE)
France
Lettenberg 12
58675 Hemer
Deutschland
ul. Staromłyńska 4
50-266 Wrocław
Polska
10th Floor Top Center Building
Paulista Avenue, 854, Bela Vista, Sao Paulo
Brasil

POZOR Na uvedených adresách nevedeme maloobchodní prodej.

Sledujte nás

Můžete nás sledovat: