Nálepka na ledničku Modré geometrický vzor, ​​trojúhelníky pozadí - Grafika
*Vizualizace dodavatele
od399 Kč
Nálepka na ledničku Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © prathum

#FO87655860

Nálepka na ledničku

Přišel čas na totální změnu kuchyně! Konečně se lednice může stát prvkem dekorace, který originálním způsobem doplní vybavení vašeho království chutí. Nálepky na ledničku vám umožní ji modifikovat a každý den vařit s novou inspirací. Přizpůsobte lednici svému stylu a vaše kuchyně bude místem, kde se snoubí všechny chutě domácí atmosféry!

Pevný matný materiál odolný vůči vlhkosti a nečistotám se bude skvěle hodit na místa, kde vznikají nové barvy, chutě a vůně. Bez problémů nálepku přilepíte samostatně. Změňte svou ledničku na originální dekoraci a vyzkoušejte nové trendy ve své kuchyni!

Způsob čištění: vlhkým hadříkem

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © prathum

Vzorek materiálu: Nálepka na ledničku

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární