Nálepka na sklo a okna Mříž vzor - Témata
*Vizualizace dodavatele
549 Kč
Rozměr (šířka x výška):
50 x 100 CM
Jiný rozměr
Nálepka na sklo a okna Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © sergey titov

#FO29291160

Nálepky na sklo a okna

Máte někdy chuť se podívat z okna a vidět jiný svět? Nyní můžete modifikovat svůj výhled donekonečna – projasnit déšť a dodat barvy šedým dnům. Nálepky na sklo a okna umí prozářit skutečnost! Vyzkoušíte je?

Nálepka je vyrobené z měkké PVC fólie imitující barvené sklo. Pozadí není zcela průhledné. Povrch se čistí vlhčeným hadříkem. Vytvořte vlastní formu vitráže a užívejte si své oblíbené barvy, nehledě na to, že za okny číhá šeď!

Při výběru vzoru nezapomeňte, že bílé a světlé prvky na nálepce jsou průsvitné.

Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © sergey titov

Vzorek materiálu: Nálepka na sklo a okna

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární