Pentaptych Retro styl obraz z dvojplošníků. Doprava téma. - Témata
*Vizualizace dodavatele
od1 899 Kč
Pentaptych Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © Kletr

#FO56796600

Složené obrazy - Pentaptych

Jeden obraz řekne více než tisíc slov. Složený obraz ještě zesiluje hloubku vyjádření. Tato kompozice Vám pomůže proměnit interiér a získat tak neopakovatelný účinek.

Hloubka barev a faktura obrazu na plátně ideálně předají uměleckou vizi. Vysoce kvalitní plátno je nataženo na vnitřním dřevěném rámu, má potištěné boční okraje, takže je připraveno k okamžitému pověšení bez dodatečných rámů. Vše je jen ve vašich rukou!

Pentaptych se skládá z pěti částí. Ale podle standardů vytváření pentaptychů není tisk na následujících částech obrazu přímo navazující na předchozí část.


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © Kletr

Vzorek materiálu: Pentaptych

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární