Plážové lehátko Banánový vzor v živých odvážných gradientech holografických neonových barev. koncepční umění. minimální surrealismus pozadí. - Grafika
*Vizualizace dodavatele
od1 798,80 Kč
Plážové lehátko Změnit materiál
 • Ekologický
 • 365 dnů na vrácení
 • Dodání zdarma personalizace

Autor © Zamurovic

#FO198011894

  Plážové ležadlo

  Pokud milujete prázdniny a neradi se loučíte s plnými slunce vzpomínkami, už dnes můžete prodloužit tyto okamžiky. Pixers zaručuje, že personalizovaná plážová lehátka jsou způsobem, aby letní nálada neopustila váš interiér! Stačí jen, že zvolíte vzor a pustíte energii do vašeho života!

  Plážová lehátka jsou vyrobena z lehkých a trvanlivých materiálů. Dokonalé se budou hodit v různých situacích: během relaxace na zahradě, na balkoně nebo při kempování s kamarády. Povrch grafiky, která je vytištěna na kvalitním polyesterovým vlákně, je odolný vůči zašpinění a udržuje intenzivní, světlé barvy. Pokud hledáte něco, co je výjimečné a charakterní, neváhejte se dlouho. Plážová lehátka jsou nabídkou pro ty, kteří se těší ze života!

  Pamatujte si :) Kupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete libovolným způsobem použit a podpořit umělce z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy!

  • Podporujeme pracující matky

   Podporujeme pracující matky

  Detaily

  Autor: © Zamurovic

  Vzorek materiálu: Plážové lehátko

  Máte další dotazy? Kontaktujte nás

  Terms of Sales provided by
  independent artists

  To nás odlišuje

  Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

  Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

  Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

  Dodání personalizace

  Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

  Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

  Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

  Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

   

  Populární