Povlak na přikrývku Keramický vzor modrá a bílá - Grafika
*Vizualizace dodavatele
2 038,80 Kč
Rozměr (šířka x výška):
140 x 200 CM
Jiný rozměr
Povlak na přikrývku Změnit materiál
  • Ekologický
  • 365 dnů na vrácení
  • Dodání zdarma personalizace

Autor © flworsmile

#FO196993673

Povlak na přikrývku

Útulně a kreativně
Usínejte v náručí útulného, vzorovaného povlečení, které můžete kompletovat sami! Nyní můžete žonglovat vzory a barvy, a vaše postel se může proměňovat tak, jak vaše nálada.

Příjemný materiál
Ze spodní strany je povlak na přikrývku vyroben z nepotištěné bavlny jemné na omak a z vrchní strany z měkkého polyesteru s vysokou kvalitou tisku. Povlak bude nápadným prvkem v každé ložnici, který vás uloží ke spánku jako oblíbená ukolébavka z dětství.

Živé barvy
Kvalitní tisk na povrchu povlaku dokonalé zobrazuje barvy a díky tomu jsou vzory čarovně pěkné. Vyberte si vzor vašeho povlečení, přizpůsobte polštáře a vytvořte ložnici jako ze snu!

Podrobnosti:
Rozměry:
140 cm x 200 cm
200 cm x 200 cm
Materiál:
Povrch: Polyester
Spodní strana: Nepotištěná bavlna
Způsob čištění: viz visačku


Pamatujte :) Nakupujete jedinečnou personalizační službu, kterou můžete jakýmkoli způsobem použít k podpoře umělců z celého světa, pro které je spolupráce s námi jedním ze zdrojů obživy. Děkujeme


  • Podporujeme pracující matky

    Podporujeme pracující matky

Detaily

Autor: © flworsmile

Vzorek materiálu: Povlak na přikrývku

Máte další dotazy? Kontaktujte nás

Terms of Sales provided by
independent artists

To nás odlišuje

Pixers podporuje pouze bezpečnou bezzápachovou a 100% ekologickou technologii HP Latex.

Snažíme se o to, aby vám služby od Pixers stále přinášely příjemná překvapení a plnou spokojenost. Proto vám dáváme celých 365 dní na jejich vrácení, v případě, že najdete nějakou závadu.

Nakupte za min. 1500 Kč a získáte dopravu zdarma!

Dodání personalizace

Ve společnosti Pixers věříme v sílu příběhů. Umožňují nám totiž vyjádřit, kdo jsme, a zároveň inspirovat ostatní.

Přizpůsobování interiérů je pro nás formou moderního vyprávění. Ukažte nám, kde žijete, a my vám řekneme, kdo jste. Řekněte nám, kdo jste, a my vám pomůžeme vytvořit obytný prostor podle vašeho vkusu.

Pozměňte prostor způsoby pro vás doposud neznámými. Vytvořte interiér, který vám vyrazí dech. Domy, kanceláře, restaurace nebo hotely budou zářit novými barvami a vyprávět příběhy pestřejší než Tisíc a jedna noc.

Nesmírné množství vzorů a vaše představivost se bez omezení spojí do nekonečných možností pro vytváření interiérů, které se nepodobají žádným jiným. Jediným omezením je vaše představivost. Vyprávějte svůj vlastní příběh a užívejte si změn.

 

Populární