Příroda Styl

Sady Pixers jsou to různé kombinace naší nabídky z různých kategorií. Byly vytvořeny, aby nakupování bylo snadnější, protože obsahují prvky, které se vzájemně stylově, tematicky a barevně shodují. Díky tomu tvoří jeden harmonický celek. Připravené inspirace Pixers lze úspěšně používat jak doma, tak i v firemním prostoru. Použití takového řešení vám umožní získat jedinečný charakter, změnit klima a zdůraznit nový interiér rychlým a levným způsobem. Každý, kdo chce změnit vzhled svého bytu nebo firmy, by se měl koupit sadu Pixers. Sada obsahuje všechny prvky potřebné k vytvoření mimořádného a módního prostoru. Sady obsahuji nástěnné dekorace (fototapety, samolepky, obrazy, plakáty a textil), povlaky na přikrývku, závěsy, polštáře, deky. Obrovský výběr témat a stylů prvků v prezentovaných kategoriích je klíčem k personalizaci každého interiéru. Připravené sady jsou skvělým způsobem, jak změnit interiér rychlé a nenákladně. ... více
Pociťte Radost ze života
Každý den 3 fenomenální inspirace
pro Váš interiér.
Vepište vaši e-mailovou adresu a vyzvednete překvapení :)
Předání Vaších údajů znamená, že souhlasíte s podmínkami Podmínky a ochrana osobních údajů

SADY PIXERS - ČTĚTE VÍCE

Váš interiér, vaše volba

Interiérový design, stejně jako způsob oblékání, je formou vyjadřování sebe, svého vkusu a zájmů. Už dlouho populární klasický styl znamená eleganci, pohodlí a dobrý vkus. Pokud však klasika začne být tíživá, skvělým nápadem pro změnu budou například sady plakátů ve vkusném rámu. Taková soukromá galerie oživí místnost a dodá jí individuální charakter. Dalším zajímavým návrhem jsou nálepky na okna, které úspěšně nahradí tíživé záclony a závěsy, které občas vypadají jako z muzea. V českých domácnostech stále častěji se objevuje minimalistický styl. Výběr dekoraci do otevřeného prostoru musí být promýšlený tak, aby doplňky nezničily harmonii. Skvěle budou zde vypadat sady neprůhledných okenních závěsu (např. kostkovaných) a sladěné s nimi dekorativní polštáře. Připravené sady jsou nejlepším návrhem pro minimalistickou místnost. Pro tento styl důležitá je prostornost, klid a harmonie, kterou můžete velmi rychlé zkazit nevhodnými doplňky. V poslední době skandinávský styl je jedním z nejpopulárnějších trendů v aranžování interiéru. Typický je pro něho nábytek, který je vyrobený z přírodních materiálů. Bude se k němu hodit plakáty a polštáře z rostlinnými a geometrickými motivy. Prostor dobře vyplní kontrastivní spojení barev: šedé a černé nebo bílé, zelené a modré barvy. Takové sady jsou zárukou skvělého výsledku.

Aranžování interiéru - zajímavé nápady

Stále více lidí klade důraz na vzhled okolního prostoru. Design interiéru má velký význam pro pohodlí každodenního života a práce. Když narůstají povinnosti a tlak každodenního života, ne každý si může dovolit, aby pečlivě přemýšlel o designu interiéru a využití pomoci odborníka je dost nákladné. Na Pixers.cz najdete připravené interiérové inspirace. Ukazujeme zajímavé způsoby aranžování domova pomocí produktů dostupných v obchodě. Díky řešením, která navrhujeme, získáte atraktivní prostor levným způsobem a bez radikální opravy. U nás si můžete snadno vybrat dekorace pro: ložnici, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, kancelář nebo dětský pokoj. Každý návrh vyjadřuje aktuální stylistické trendy a umožňuje personalizovat prostor. Máme nespočet doplňků v mnoha stylech a týkající se různých témat.